Key Promotion prezentācija.


Kā jau šauts zvirbulis ar trennētu ožu, zināju, kurp dodamies. Piekritu tikai tālab, ka sievs palūdza. Kā tu smuks vīrišķis atteiksi smukam sievišķim … ? :D Nelīdzēja arī ilggadēja un atkārtota skaidrošana par tāda veida pasākumos notiekošā lietderību. Iespītējās par tipa vienreizējo iespēju laimēt plazmas telli no Xoro un tikt iemūžinātiem fotomirklī, līdzīgi kā šie veiksminieki.

Jāiet un viss. Pirmdienā, plkst. 13.00. Darba dienā, starp citu. Uzcirtāmies, ietērpāmies svētku drānās un ar ierasto kņudoņu vēdera lejasdaļā devāmies pretim nezināmajam, lol.

Tā, liriskam ievadam būs gana.

[singlepic id=179 w=320 h=240 float=none]

Mūsu menedžeru komandai ir liela pieredze ceļojumu industrijā un mārketingā.

Par šo citātu nemaldīgi liecināja bariņš meitiešu baltās blūzītēs un īsos svārciņos pie ieejas prezentācijai paredzētajās viesnīcas Radisson telpās eleganti kūpinādamas un laiski tērzējot savā starpā. Tās, kuras nesmēķēja dažādu iemeslu dēļ, īsināja laiku stāvot iekšpusē un uzmanot katru, kurš ienāca pa puspavērtajām durvīm. Skriešus nesās klāt pa divām un laipni apvārdoja. Aizveda uz norises vietu, nosēdināja pie viena no 10 galdiem un laika šķiešana varēja sākties.

Mūsu personīgais konsultants (jā, jept, tas liecina par kompānijas attieksmi) izrādījās sakarīgs sarunu biedrs un miesās vājš vājais dzimums reizē. Patrinām mēles par un ap ceļojumiem, ieradās pārējie pāri ar konsultantiem un sākās process. Vietējā zeltene pilnīgi nebaudāmā sarafāna tipa kleitā kā tulks un zinošais vīrs prātvēders, atbraucis no “aiz kalna”, sāka iepazīstināt ar milzīgajām iespējām un neskaitāmajiem labumiem, kurus piedāvā tikai un vienīgi viņi. Parādīja video rulli, vēlreiz paļurinājām ar konsultanti, atkal atvērtu muti paklausījāmies reprezentablo pārīti ar gaumīgiem jokiem un tad sākās.

KEY PROMOTIONS ir Latvijā reģistrēta kompānija ar biroju Rīgā. Mēs esam mārketinga kompānija, kura piedāvā luksusa apartamentus un villas ekskluzīvos kūrortos, visā Eiropā. Sadarbībā ar mūsu partneriem varam Jums piedāvāt brīvdienu sistēmu, kura dos iespēju apmeklēt vairāk kā 2300 luksus atpūtas kompleksus visā pasaulē.
Šī sistēma ir labi izstrādāta un vairāk nekā 2000 cilvēku un viņu ģimenes dodas šajā atpūtā vairāk kā 30 gadus. Kluba locekļi var izvēlēties jebkuru atpūtu pēc viņu izvēles, ieskaitot tropiskās salas un kruīzes, kā arī slēpošanas tūres un slavenu pilsētu apmeklēšanu.

Četri simti divdesmit (420) lati par vienreizēju un nebijušu testa braucienu uz pasaules lepnāko kūrortu Tenerifē Kanāriju salās. Ekskursijas, pirmā vakara paēsties un padzerties (šajā mirklī noslēpumainais arzemju viesis Roberts izspļāva pārāko joku par sangriju un paģirām – loģiski, viesi un menedžeri bija gar zemi no smiekliem, lol), atrakcijas, pludmales, kalni, pērļu fabrika un visi pārējie tūrista parastā prieki pilnīgi bez maksas. Piecu zvaigžņu apartamenti četrām personām uz veselu nedēļu. Nu, kur tu cilvēk parastais vēl rausi tādu iespēju? Pieejams tikai par 420 Ls pēc vairāksolīšanas principa. Jāteic, viens padzīvojis pāris nopirka gan. ^^

Sekoja ilgi gaidītā loterija, kurā, loģiski, ieguvām smalkus sieviešu un vīriešu pulksteņus un, ak tu mī un žē, 50% atlaidi jau tā teju bezmaksas braucienam – tikai 210 Ls četriem cilvēkiem uz veselu nedēļu ar iespēju ieplānot ceļojumu 3 gadu garumā. OMG!

Sludinājums no TradeTuber lapas:

To whoever it may concern
We are a marketing company based in Latvia, Riga. We are looking for gift boxes with a pair of watches one for men one for woman. We need aproximatelly 1000 pieces per month. Can you provide me with some informations or quotes.

with regards
Giannis Typoas
general manager

Tas nekas, ka iemaksa jāveic tur pat uz vietas (Hansabankas bankomāts atrodas tieši foajē). Sliktākā gadījumā pāris stundu laikā, jo viņiem, redz, naudiņa jāsūta uzreiz uz Kanāriju salām. Tas nekas, ka loterija notiek atsevišķā telpā (garderobe) un citus prezentācijas dalībniekus nelaiž ne tuvu. Tikai pa pāriem un vienu pēc otra, konsultanta pavadībā.

Kopsavilkums pāris teikumos.

Vecais, labi atstrādātais triks ar uzbāzīgu reklāmu, psiholoģisku spiedienu un nekaunīgu naudas izvilināšanu.

Nezinātājs tiešām kodīs pirkstos un tās trūkuma gadienā skries aizņemties skaidru naudu, lai veiksmīgi iepirktu produktu un justos varen laimīgs. Viss ir saprotams – kur aitas, tur cirpēji, bet, jept, kāda suņa pēc nepasniedza siltas pusdienas, salātiņus vai kūciņas ar kapeju?

7. Viņi uzsver (protams, ka to pasaka tikai pēc prezentācijas), ka viņi ir MĀRKETINGA KOMPĀNIJA, nevis tūrfirma. Līdz ar to uz viņiem neattiecas nekādas normas naudas atgriešanu, ja viņi nevar izpildīt pakalpojumu.
8. Vēlreiz uzsveru, ka viņi apņemās TIKAI PIEDĀVĀT INFORMĀCIJU PAR IESPĒJĀM, NEVIS IZPILDĪT PREZENTĀCIJĀ RUNĀTO (lētas aviobiļetes, sagaidītājs tenerifē it kā esot, adreses, tel.numuri utt.)
9. Apartamenti uz nedēļu tiek piedāvāti, NEVIS KLIENTAM PIEŅEMAMOS DATUMOS, bet STARP PUSĒM SAKAŅOTOS DATUMOS.

Tātad, ja zvana konsultants, apsveic ar laimestu un, divreiz pārprasot, izrādās no “Key Promotion”, atkarībā no garastāvokļa, sakiet “paldies”.
Piekrišanas gadienā tas izrādīsies pilnībā zemē nosviests jūsu laiks, nerunājot nemaz, pasarg dies’, par naudu.

Citāti no SIA “KEY PROMOTIONS”, www.sudzibas.lv un www.delfi.lv foruma lapām.

Upd. Tvnetā arī copy/paste no delfi foruma. :D

j j j

Baltic Bitches SPA. (Nothing special – SPA edition)

Man palika kauns. Tiešām.
Nav brīnums, ka aizjūru smukie un ne tik vīrišķi brauc uz Rīgu nokniebties, padzīvot jautri un ar dāmām. Pilnīgi uzsita asinis.

Ieva, tā, kura Treija, izteica savu sašutumu par nevīžīgu un briesmīgu angļu valodas prasmi Mairitas Solimas reklāmas rullī, domātam potenciālajiem ārvalstu tūristiem. Pat es, kurš teju neko nesaprot no svešvalodām, piekrītu Ievai un lecu domu kopsolī. Bet tas vēl būtu nieks. Vaļīgi atgāzusies pret stūri, baltā halātiņā un ar dvielīti nosegtu matu sasuku ne visai pārliecinoši stāsta tūristam viņpus monitoram par milzīgo SPA ietekmi uz veselīgu dzīvesveidu un to visu demonstratīvi pasvītro ar citām iespējamām modelēm. Tūrists ārzemju, ūsainais tak sapriecāsies, visu pametīs vaļā un desos šurp pieņemt SPA proce-duras.

Ļ. cien. Mairita Solima, lūdzu, apsver iespēju nomainīt esošo video rulli kaut vai pret necilu plakātu vai pastkartīti, lai man nav manāmi jāuztraucās. Vismaz www2.latviatourism.lv/international lapā. Paldies.

Rūpējoties par lasītājiem, kuri ieklīdīs pēc vairākiem gadu desmitiem šajā rakstā un nesapratīs par ko ir stāsts – lejupsūkājams video rullis.

j j j