Iespējams, labākie čebureki pilsētā 2.

[singlepic id=173 w=320 h=240 float=none]
Jaunība aizrit nemanot, puķes novīst un pudeles brāļi kļūst prātīgāki. Pienāk tā saucamie labākie dzīves gadi. Šajā periodā čomi arvien retāk satiekas bāros, publiskos stumdiņos vai vārtrūmēs, kur parasti meklēja trešo, darīja īstu vīru lietas un lenca skuķus. Jautrās atkalredzēšanās mirkļi tiek baudīti brīvdienu rītos kādā no Rīgas tirgiem, liekot otrajām pusītēm manāmi uztraukties, raukt uzacis un ierasti paburkšķēt par kavēšanos un “Davai, vienu maziņo … !?”.
Tādos “kā iet, ko dari” mirkļos der kāda dievīga zacene, un, gadījumā, ja zvaigznes un apstākļi ir iegrozījušies labvēlīgi, meklējot cauraudzīti zupai vai gaļu šašlikam pie sava pārdevēja Centrāltirgū, tad tieši tur, pie paviljona izejas Daugavas pusē tirgo, iespējams, labākos čeburekus pilsētā. Sešdesmit pieci mūsu kapeiki gabalā un mazi vēdera prieki garantēti.

P.S. Kā aculiecinieki un uzticami avoti ziņo – čebureki Tērbatas ielā esot pagalam un nepieejami. :/

j j j

Iespējams, labākie čebureki pilsētā.

397542_dscn9828
Pēdējā laikā ir kristalizējusies eleganta burziņa vieta mīļākajā Rīgas ielā – Tērbatas ielā. Posmā no Stabu līdz Bruņinieku. Septītā videne, vecā “Gauja” (padomju laiki, pirmie degvīna simti, reibums, cerības, un vēlme mainīt pasaules lietu kārtību …).

Frizētava “Bitīt matos”, kur dalību ņem mana elegantākā un pati apburošākā sieva pasaulē. Blakus jaunā vecā “Gauja”, “Pablo”, pāri ielai “Kaukāza Sēta” (Užavas – 1.15 Ls) un veikals “Krustpunkts”.
Lielākā daļa spraigās un emocionālās sarunas tiek izveiktas frizētavā un “Kaukāza Sētas” ielas beņķīšos.

Un pa vidu, arī starp citu garāmejot, lielisks 20 minūšu laika kavēklis – čebureks iekš Pablo.

Maiga mīkla, rūpīgi izcepta, kraukšķīga, nedaudz bagātināta ar kvalitatīvu olīveļļu, un izsmalcināta c/g un l/l gaļa savā sulā.

Piesēdi, uztin pakšķināmo, laiski pavēro garāmgājējus un pēc 10 minūtēm tavā priekšā lieliska uzkoda norasojušam schnapja graķītim.
Tajā brīdī, šķiet, pasaule gulstas zem tavām kājām. :)

Iesaku. Teju gardākā uzkoda pilsētā.

j j j