Trīs māsas un neatvairāmais Harmss Austrumu robežā.

Nedēļu atpakaļ divas stundas paskrēja nemanot nostaļģiskā padomju, piebalgas alus un “Austrumu robežas” gaisotnē. Mazliet vēlāk atskāru, ka “Trīs māsas un neatvairāmais Harmss” perfomances laikā nebiju iedomājies par darbu/naudu un visu laiku acis bija piekaltas skatuvei, Raimondai Vazdikai, Ievai Akuraterei, Ilzei Gruntei, ģitārām, klavierēm un vaļējiem, mazliet putojošiem prieka dziras kausiem.
Stipri patika dabīgā instrumentu skaņa, mazliet pastiprināta ar amplifieri, taču ne pārāk skaļa. Neizdzēšamu iespaidu atstāja monumentālā, nesatricināmā multiinstrumentāliste Ilze – brīžiem pat izspruka kāds gaumīgs joks un seju rotāja neviltots smaids. Arīdzan Vazdika nebija zemē metama – eleganti izrādīja aktiera māku un lieliski atdarināja sievieti ideālo. Savukārt Ieva visu laiku asociējās ar Pērkona koncertiem un pārnēsājamiem kasešu atskaņotājiem pirms atmodas, kā arī raudošiem skatītājiem/klausītājiem atmodas sākumā astoņdesmito beigās.
Mazliet urdīja sajūta, ka meitenes tā īsti līdz galam neatbrīvojās, pilnībā neuzkurināja publiku un palika daudz kas nepateikts/neizdziedāts. Ja strādā, tad kā zirgs. Ja dzer, tad kā teļš ūdeni. :P
austrumurobeza
Iesaku.

j j j