LG P500 (Optimus One)

Lietoju jau kādus trīs mēnešus un smaidu. Izšķirošo artavu jamā modeļa iegādē deva tajā brīdī esošās/neesošās finansiālās sviras, pēc noklusējuma pieejamā baterija ar 1500 mAh kapacitāti un lādētājs ar USB vadu. Par kabatas tālruņa tehniskajiem parametriem, iespējām, plusiem un mīnusiem neko nebildīšu. Pilns tīkls ar anotācijām svešā mēlē. Tiem, kam ērtāk dzimtajā latviešu valodā lasīt, ir pieejama arī jauno tehnoloģiju giganta Krizdabz rakstiska analīze par doto modeli. Nav metami zemē arīdzan komentāros izskanējušie viedokļi un ieteikumi.

Vairāk padalīšos ar instalētiem zoftiem. Pēc iespējas papildināšu esošo sarakstu ar kādu noderīgu.

Visām aplikācijām ir noņemtas nost sinhronizācijas un automātiskie refreši (varbūt kāda vēl fonā bakstās). lai gan 2 Gb Bites tīkla ir pilnīgi pietiekami. Mēģinājumu rezultātā ar tīklu izkristalizējās doma, ka vairāk bateriju apēd “GSM/WCDMA auto” ķeksis. Tikai viens vai otrs ir labāk. Uzsvars likts uz baterijas izvilkšanu vairāk nekā vienu dienu – ja uzmanīgi un piedomā, var 3 diennaktis izvilkt.
aku

Sīkums, bet patīkams – gan mabila, gan mans googlekonts, gan androīda tirgus ir sajūgts kopā – datorā paskatos, spiežu install un pēc brīža ir gatava.

ShootMe – ekrānšāviņu aplikācija. Ieslēdzam un pakratam. Uz LG P500 darbojas bez rūtošanas. Vienīgi cirks tāds, ka uz esošo brīdi viņa ir izčibējusi no androīdu tirgus. O_o
shootme

Transport in Riga – auto nav, pārvietojos ar transportu, līdz ar to neaizstājama sarakstu izpētē un izkustēšanās plānošanā.
tta

Starppilsētu vilcienu un autobusu saraksti – arī noderīga, bet vairs nav.
vilcieni

Swedbank internetbanka mobilajā telefonā
swed

Jango radio – tā kā man pie viņiem ir playliste ar 60′ – 90′ roku, tad loģiska izvēle.
jango

Plug In Launcher – pievienojot USB vai austiņu kābeli, aktivizējas kāda no mīļākajām aplikācijām. Pro versijā iespējamas manipulācijas ar wifi un blueooth.
pluginlouncher

NoLED – krāsaini ķeburi bizo pa displeju jaunas ziņas vai neatbildēta zvana gadījumā, jo redz mazie, dzeltenie uzskatīja par lieku greznību iepičkāt korpusā mazu gaismas diodīti, kura pildītu informatīvas funkcijas.
noled

Dimmer (Night Mode) – ja naktī nav ar ko pamētat kūleņus vai patrīt mēli un gauži nenāk miegs – var apmeklēt sociālos tīklus neizmantojot saulesbrilles.
dimmer

Endomondo Sports Tracker – kaislīgiem statistikas un sportisku aktivitāšu brīvā dabā cienītājiem. Es pats pa retam ar velo ieslēdzu.
endomondo

GPS Essentials – GPS mega tūlis. Pilnībā neesmu izpētījis, taču parotaļāties interesanti. Lielās jau nu ļoti:

The Swiss army knife of GPS navigation!
The most complete GPS tool on market: Navigate, manage waypoints, tracks, routes, build your own dashboard from 45 widgets.

gpsessentials

Lookout Security & Antivirus – neliels antivīrusiņš, kā arī iespēja attālināti no datora piespiest mobilo izdot skaļas skaņas un noteikt atrašanās vietu saimniekam neesot klāt. Tīklam un GPS jābūt ieslēgtam pastāvīgi.
lookout

Wheres My Droid – līdzīgs zofts kā iepriekšējais, tikai reaģē uz nosūtītu SMS ar slepenu frāzi no cita tālruņa un atbildes īsziņā paradās koordinātes. Protams, arī jābūt pastāvīgam tīklam un GPS.
wheremydroid

Barcode Scanner – skanē svītrkodus un QR, pastāv iespēja dalīties ar kontaktiem un aplikācijām.
barcode

Waze: Community GPS navigation – lietoju tajos īpašajos mirkļos, kad tieku pie auto.
waze

Parējās visi zin un izmanto pēc noklusējuma:

Twitter, FourSquare, PicPlz, FaceBook, Google+, Draugiem, OperaMini, Skype, SpeedTest, eBuddy, Lattitude, utt.

Tur nav vērts kaķim asti celt.

 

j j j