Key Promotion prezentācija.


Kā jau šauts zvirbulis ar trennētu ožu, zināju, kurp dodamies. Piekritu tikai tālab, ka sievs palūdza. Kā tu smuks vīrišķis atteiksi smukam sievišķim … ? :D Nelīdzēja arī ilggadēja un atkārtota skaidrošana par tāda veida pasākumos notiekošā lietderību. Iespītējās par tipa vienreizējo iespēju laimēt plazmas telli no Xoro un tikt iemūžinātiem fotomirklī, līdzīgi kā šie veiksminieki.

Jāiet un viss. Pirmdienā, plkst. 13.00. Darba dienā, starp citu. Uzcirtāmies, ietērpāmies svētku drānās un ar ierasto kņudoņu vēdera lejasdaļā devāmies pretim nezināmajam, lol.

Tā, liriskam ievadam būs gana.

Mūsu menedžeru komandai ir liela pieredze ceļojumu industrijā un mārketingā.

Par šo citātu nemaldīgi liecināja bariņš meitiešu baltās blūzītēs un īsos svārciņos pie ieejas prezentācijai paredzētajās viesnīcas Radisson telpās eleganti kūpinādamas un laiski tērzējot savā starpā. Tās, kuras nesmēķēja dažādu iemeslu dēļ, īsināja laiku stāvot iekšpusē un uzmanot katru, kurš ienāca pa puspavērtajām durvīm. Skriešus nesās klāt pa divām un laipni apvārdoja. Aizveda uz norises vietu, nosēdināja pie viena no 10 galdiem un laika šķiešana varēja sākties.

Mūsu personīgais konsultants (jā, jept, tas liecina par kompānijas attieksmi) izrādījās sakarīgs sarunu biedrs un miesās vājš vājais dzimums reizē. Patrinām mēles par un ap ceļojumiem, ieradās pārējie pāri ar konsultantiem un sākās process. Vietējā zeltene pilnīgi nebaudāmā sarafāna tipa kleitā kā tulks un zinošais vīrs prātvēders, atbraucis no “aiz kalna”, sāka iepazīstināt ar milzīgajām iespējām un neskaitāmajiem labumiem, kurus piedāvā tikai un vienīgi viņi. Parādīja video rulli, vēlreiz paļurinājām ar konsultanti, atkal atvērtu muti paklausījāmies reprezentablo pārīti ar gaumīgiem jokiem un tad sākās.

KEY PROMOTIONS ir Latvijā reģistrēta kompānija ar biroju Rīgā. Mēs esam mārketinga kompānija, kura piedāvā luksusa apartamentus un villas ekskluzīvos kūrortos, visā Eiropā. Sadarbībā ar mūsu partneriem varam Jums piedāvāt brīvdienu sistēmu, kura dos iespēju apmeklēt vairāk kā 2300 luksus atpūtas kompleksus visā pasaulē.
Šī sistēma ir labi izstrādāta un vairāk nekā 2000 cilvēku un viņu ģimenes dodas šajā atpūtā vairāk kā 30 gadus. Kluba locekļi var izvēlēties jebkuru atpūtu pēc viņu izvēles, ieskaitot tropiskās salas un kruīzes, kā arī slēpošanas tūres un slavenu pilsētu apmeklēšanu.

Četri simti divdesmit (420) lati par vienreizēju un nebijušu testa braucienu uz pasaules lepnāko kūrortu Tenerifē Kanāriju salās. Ekskursijas, pirmā vakara paēsties un padzerties (šajā mirklī noslēpumainais arzemju viesis Roberts izspļāva pārāko joku par sangriju un paģirām – loģiski, viesi un menedžeri bija gar zemi no smiekliem, lol), atrakcijas, pludmales, kalni, pērļu fabrika un visi pārējie tūrista parastā prieki pilnīgi bez maksas. Piecu zvaigžņu apartamenti četrām personām uz veselu nedēļu. Nu, kur tu cilvēk parastais vēl rausi tādu iespēju? Pieejams tikai par 420 Ls pēc vairāksolīšanas principa. Jāteic, viens padzīvojis pāris nopirka gan. ^^

Sekoja ilgi gaidītā loterija, kurā, loģiski, ieguvām smalkus sieviešu un vīriešu pulksteņus un, ak tu mī un žē, 50% atlaidi jau tā teju bezmaksas braucienam – tikai 210 Ls četriem cilvēkiem uz veselu nedēļu ar iespēju ieplānot ceļojumu 3 gadu garumā. OMG!

Sludinājums no TradeTuber lapas:

To whoever it may concern
We are a marketing company based in Latvia, Riga. We are looking for gift boxes with a pair of watches one for men one for woman. We need aproximatelly 1000 pieces per month. Can you provide me with some informations or quotes.

with regards
Giannis Typoas
general manager

Tas nekas, ka iemaksa jāveic tur pat uz vietas (Hansabankas bankomāts atrodas tieši foajē). Sliktākā gadījumā pāris stundu laikā, jo viņiem, redz, naudiņa jāsūta uzreiz uz Kanāriju salām. Tas nekas, ka loterija notiek atsevišķā telpā (garderobe) un citus prezentācijas dalībniekus nelaiž ne tuvu. Tikai pa pāriem un vienu pēc otra, konsultanta pavadībā.

Kopsavilkums pāris teikumos.

Vecais, labi atstrādātais triks ar uzbāzīgu reklāmu, psiholoģisku spiedienu un nekaunīgu naudas izvilināšanu.

Nezinātājs tiešām kodīs pirkstos un tās trūkuma gadienā skries aizņemties skaidru naudu, lai veiksmīgi iepirktu produktu un justos varen laimīgs. Viss ir saprotams – kur aitas, tur cirpēji, bet, jept, kāda suņa pēc nepasniedza siltas pusdienas, salātiņus vai kūciņas ar kapeju?

7. Viņi uzsver (protams, ka to pasaka tikai pēc prezentācijas), ka viņi ir MĀRKETINGA KOMPĀNIJA, nevis tūrfirma. Līdz ar to uz viņiem neattiecas nekādas normas naudas atgriešanu, ja viņi nevar izpildīt pakalpojumu.
8. Vēlreiz uzsveru, ka viņi apņemās TIKAI PIEDĀVĀT INFORMĀCIJU PAR IESPĒJĀM, NEVIS IZPILDĪT PREZENTĀCIJĀ RUNĀTO (lētas aviobiļetes, sagaidītājs tenerifē it kā esot, adreses, tel.numuri utt.)
9. Apartamenti uz nedēļu tiek piedāvāti, NEVIS KLIENTAM PIEŅEMAMOS DATUMOS, bet STARP PUSĒM SAKAŅOTOS DATUMOS.

Tātad, ja zvana konsultants, apsveic ar laimestu un, divreiz pārprasot, izrādās no “Key Promotion”, atkarībā no garastāvokļa, sakiet “paldies”.
Piekrišanas gadienā tas izrādīsies pilnībā zemē nosviests jūsu laiks, nerunājot nemaz, pasarg dies’, par naudu.

Citāti no SIA “KEY PROMOTIONS”, www.sudzibas.lv un www.delfi.lv foruma lapām.

Upd. Tvnetā arī copy/paste no delfi foruma. :D

j j j

Eva Meksikā.

Stipri interesanti pārlapot tautiešu piezīmes un domas, kuras tiek rakstītas kaut kur pasaules citā malā. Inga un Jolanta Antarktīdā, Kristaps Kanādā, Ekspotīcija visur.

Jau kādu brīdi caur Google Reader kāri tveru līdzskaņus un patskaņus, radītus kaktusu zemē Meksikā. Modes fotogrāfe Eva Šica valodā parastajā iepazīstina lasītājus par saviem ikdienas notikumiem, vietējo dzīvesstilu un ieradumiem.

http://evasgramata.blogspot.com

eva-sica-1822-4

Paralēli Evas blogam, raitā kopsolī lec arī foto studija Lamatas & Slazdi.

P.S. Saistībā ar augstāk minēto ierakstu, kurš vairākas dienas stāvēja iekš dashboard, sekoja pārsteidzoša nejaušība – šorīt aizvedu čoma meitu uz lidostu, lai viņa mērotu lielo gaisa gabalu ar diviem pārsēšanās punktiem uz Meksiku, kur kā viena no “Laumas” modelēm uzblieztu fotosesiju ar kruzuļotu un cakotu apakšveļu. Strebju lielo krūzi ar brūno rīta kūpošo dzērienu un pārsteigts rīderī lasu Evas rakstīto:

Manas izstādes bildes nu ir drošībā, pie Sarmas un Lienes Mehiko. Tas tik ir atvieglojums!
Rītdien gatavošu garneles, gaidīšu Maiju, kura ierodas uz fotosesiju.
Granti beidzot nopirkuši biļetes, 9.oktobrī ierodas ciemā. Cerams, ka mēs kopā pamatīgi paceļosim.

Jā gan, tā pati Maija, kuru vedu uz lidostu. Jā gan, tā pasaule brīžiem liekas tik maza. :XD

Khe, khe, labpatīkās domas par nejaušības visvarenību un radības kroņa niecīgo iespēju ar to manipulēt.

j j j

Latviešu filmu sērijas “1000 jūdzes … “

Mēneša prieks un sajūsma par baudāmiem, aizraujošiem mūsu pašu veču pasākumiem tuvajās un tālajās ārzemēs, iemūžinātu videoruļļos, eleganti samontētu un brīvi izplatītu tīklā.

1000 jūdzes aiz polārā loka
Edgars Zaķis, Normunds Rutulis, Gundars Silaktiņš, Harijs Sils, Jānis Skutelis, Egons Reiters

1000 jūdzes Āfrikas tuksnesī
Edgars Zaķis, Normunds Rutulis, Roberts Gobziņš, Harijs Sils, Jānis Skutelis, Egons Reiters

1000 jūdzes Urālu kalnos
Edgars Zaķis, Kaspars Zlidnis, Egons Dombrovskis, Harijs Sils, Intars Busulis, Gints Grāvelis

1000 jūdzes Indijā
Edgars Zaķis, Dons, Gustavo, Jānis Skutelis, Egons Reiters

Cepuri nost!
Paldies visiem iesaistītajiem!

j j j

Baltic Bitches SPA. (Nothing special – SPA edition)

Man palika kauns. Tiešām.
Nav brīnums, ka aizjūru smukie un ne tik vīrišķi brauc uz Rīgu nokniebties, padzīvot jautri un ar dāmām. Pilnīgi uzsita asinis.

Ieva, tā, kura Treija, izteica savu sašutumu par nevīžīgu un briesmīgu angļu valodas prasmi Mairitas Solimas reklāmas rullī, domātam potenciālajiem ārvalstu tūristiem. Pat es, kurš teju neko nesaprot no svešvalodām, piekrītu Ievai un lecu domu kopsolī. Bet tas vēl būtu nieks. Vaļīgi atgāzusies pret stūri, baltā halātiņā un ar dvielīti nosegtu matu sasuku ne visai pārliecinoši stāsta tūristam viņpus monitoram par milzīgo SPA ietekmi uz veselīgu dzīvesveidu un to visu demonstratīvi pasvītro ar citām iespējamām modelēm. Tūrists ārzemju, ūsainais tak sapriecāsies, visu pametīs vaļā un desos šurp pieņemt SPA proce-duras.

Ļ. cien. Mairita Solima, lūdzu, apsver iespēju nomainīt esošo video rulli kaut vai pret necilu plakātu vai pastkartīti, lai man nav manāmi jāuztraucās. Vismaz www2.latviatourism.lv/international lapā. Paldies.

Rūpējoties par lasītājiem, kuri ieklīdīs pēc vairākiem gadu desmitiem šajā rakstā un nesapratīs par ko ir stāsts – lejupsūkājams video rullis.

j j j

Migration expert.

Tautiešiem, kuri vēl tikai sāk apsvērt iespēju doties pārtikušākas dzīves, nepiepildītu sapņu un zaļākas zāles meklējumos, laiski pavadīt mūža nogali vai vienkārši uz laiku izmēģināt, kas un kā, ir iespēja izveikt nelielu online testu, pēc kura jau varētu spriest vai esi gaidīts laimes zemē. Šajā gadījumā tas ir Austrālijā, Lielbritānijā, Kanādā un Amerikā. Valodas prasme, profesija un izglītība ir pamata akmeņi, uz kuriem balstīta šī nelielā, sākuma pārbaude, lai pilnīgi oficiāli iegūtu dažāda veida iebraukšanas papīrīšus.
Migration expert.

Pats gan pagaidām netaisos prom. :P

j j j

Septiņas tīkla lietiņas Latvijā.


Lai arī daži par šo ķēdes pasākumu visai skeptiski izteicās, salīdzinot to ar līdzīgām vēstuļu pārsūtīšanas akcijām, pret kurām es arī izturos sevišķi nievājoši un momentā ievadu atkritumu urnā, tomēr šis nav tas gadījums. Kā salda odziņa, kā naglai uz galvas, kā speķmaizīte pēc schnabja, kā drupača uz klaviatūras, kā melnais ikrs zem dīvāna, kā āķis lūpā … utt., nāk spoža atklāsme par katra indivīda vairāk vai mazāk slēptajiem prieciņiem un nedarbiem. Neliela deva ekshibicionisma un dibenprieka, tā teikt. Un kas nav mazsvarīgi, tīri interesanti palasīties latvieša praktiskā, blogera patiesā burtu pērļu virteni. Kā izrādās, bez 1337 Latvijas blogeru dzelzsbetona pamatmasas ir arī daudzas, sakarīgas vietnes, kuras ir vērts laiku pa laikam apmeklēt un ar abiem redzokļiem kāri apēst visus teikumus. Taču, kā manofstyle minēja, jāuzmanās no informācijas overlouda un sekojošās atkarības. :)
Zemāk piedāvāju random sarakstu dotajā mirklī ar puikiem un meitiešiem, kuri ņēma aktīvu dalību šajā pasācienā un izlika uz ekrāna savas mantiņas publiskai apskatei un pačamdīšanai.

Reinistraidas
Laacz
Melnamamba
Krizdabz
Endijs
Vigants
Nombre
Benis
Karlik
Koko
Atoms
Artis aka zuz
Gastonz
Helmuts aka guigo
Renards
Intars aka biezpie.nu
Archijs
Uldis aka baltais runcis
Toms
Krist2ps
Šulcs
Fest aka wot
Onkulis
Bumbieris
Kidijs
Nuucha
Jeremy
Broka
Mcenroy
Perkons
Sapnis
Mazais Krišjānis
Zuu
Trakais salavecis
Konrāds J.
Savējais
Guntis dk
Mfz
Lodzinjsh
Rekets
Deelis
Marta aka kleita
Mārcis
Manofstyle
iFuck
Elnv aka dzīvoklis vairs nepīpē
Pbs
Bozons
Sid.id
Bbeate
Datu bāzes
Dabbler
Rendija
Toms aka pointless
Herta&Berta
Alx
Kristaps aka skujins
Neatkarīgais
Shadowbird
Jokerz
Garjānis
Ububu
Ilārijs
Pianiste
Subalterns
Crimsonweis aka dzīvoklis vairs nepīpē
Kerija
Laura aka kleita
Максим Берёза
Knipucītis
Jurgonkuls aka dzīvoklis vairs nepīpē
Ani
Zīle
Ingus
Ziemelis
Matissf
nııtŕø
Vilhelms Meisters
Tvinky
Ernests
e.z.livin’
Nuclearsecrets aka Didzis
Linda aka rozā burti
Uldis Zariņš
Cone
Edgars Letinskis
Bonkajs
iivs aka matērija
Kaža
Cyxob
Artissco
xlt
Ieva aka rozā burti
Simbel
ghirts aka blogotājs.lv
Oreman
Mārtiņš Osis
Sandis
Agza
Stfu
Pašlaik spēlēju
Džanis
Labākais

Piedodiet, ja palama kādam nepareizi rakstīta. :P
Līdz nākamai darba dienai izlikšu savus necilos sainīšus, ibo cienījamie teikumu burvji Šulcs un deelis arī mani pacienāja ar burtu kūku un rupjā balsī uzrūca atklāt dažas kārtis. ((:

Upd. Ik pa brīdim ielikšu listē kārtējos jaunpienācējus.

j j j