Ziemasvētku kartiņas un nākamā gada kalendāri.

Kurš tad kaķim asti cels, ja ne pats …
Kādu laiku skatos un izbrīnā mitrinu acu kaktiņus, – daudzi jo daudzi meklējuši un piezemējušies pie manis gadu vecā ierakstā par tajā brīdī esošo situāciju un noskaņojumu. Principā, ap to laiku arī sākās sietspiedes lejupslīde kā tāda šajā poligrāfijas un mākslas mikslī – potenciālie klienti vairs nevar/negrib atļauties maksāt par tīri padārgu roku darbu.

Lietas darījās knapāk un skanošais gāja mazumā. Možums zuda ar katru lietaino dienu. Sekoja ikmēneša slimības, krampji, amputācijas, agonijas, pandēmijas un pašnāvības. Piedodiet par atklāsmi.

Uz esošo brīdi pilnvērtīgu pārsvaru pārņem digitālā druka un ar to saistītās “mazās” izmaksas, operitivitāte un pārējie viedie, ar vizītkaršu peļņu nenesošie biznesu saistītie viedokļi. Lai vai kā, technoloģija ir jau asinīs, instrumenti vaļīgi atbalstījušies pie šķūņa sienas un gaida labākus laikus. Varētu jau braukt ar savu pieredzi, zināšanām, padomju “smekalku” un pacelt sietspiedi tur, aiz kalna, taču pagaidām ir rodamas mazas kripatiņas patriotisma un cerību par joprojām neredzamo gaismu tuneļa galā.

Lirika, malkojot schnaps. Bet nu pie lietas. :P

Tur pat vien esmu tajā sasodītajā mazās drukas (nejaukt ar žurnāliem un tālruņu katalogiem) biznesā iekšā un tālab atļaušos pareklamēties:
viens, divi kalendāri ar savu bildi būtu tieši laikā dāvanai kaimiņam, sievmātei jebšu direktora dzīvesbiedrei, vai ne?

Ar savu neķītro bildi pieejamās cenas ir sekojošas:

1 gab. – 5 Ls
5 gab. – 20 Ls
10 gab. – 30 Ls

Drusku sīkāk draudzīgajā ražotāja lapā.

Runājot par slapjajiem sapņiem un iecerēm, doma ir nākamajā gadā ieviest gana smuku pakalpojumu, kāds redzams zemāk sekojošajā, kāri un alkatīgi uzņemtajā attēlā.


Biudes avoc.

j j j

Vizītkartes sietspiedes technikā.

Kā zināms, īstiem vīriem ar zelta rokām reklāma nav nepieciešama. Nekad nebiju izmantojis tādu pilnā vārda nozīmē. “Kāds kādam teica …” funkcija lieliski veic savu darbu. Taču šobrīd potenciāli klienti ir aizņemti ar savām ikdienas rūpēm un visai negribīgi ļaujas kārdinājumam atjaunot savu vai uzņēmuma tēlu ar elegantām vizītkartēm. Tālab mēģināšu jūs iedrošināt ar savu pirmo pašreklāmu. (:

1000 gab. vizītkartes sietspiedes technikā (tā nav nedz digitālā druka, nedz arī ofsetdruka) divās krāsās jums izmaksās astoņdesmit latus.

Cenā iekļauts:
Dizains un salikums
Papīrs
Druka
PVN 21%

Izpildes termiņš – 5 darba dienas kopš saskaņošanas brīža.

sample_1.jpg

Sīkāki jautājumi un izsmeļošākas atbildes pa ē-pastu: svilpe at svilpe.lv

P.S. Pēc vairākkārtējiem lasītāju lūgumiem cena par 100 gab. divās krāsās – 10 Ls (iekļaujot PVN, salikumu un papīru).

j j j

Migration expert.

Tautiešiem, kuri vēl tikai sāk apsvērt iespēju doties pārtikušākas dzīves, nepiepildītu sapņu un zaļākas zāles meklējumos, laiski pavadīt mūža nogali vai vienkārši uz laiku izmēģināt, kas un kā, ir iespēja izveikt nelielu online testu, pēc kura jau varētu spriest vai esi gaidīts laimes zemē. Šajā gadījumā tas ir Austrālijā, Lielbritānijā, Kanādā un Amerikā. Valodas prasme, profesija un izglītība ir pamata akmeņi, uz kuriem balstīta šī nelielā, sākuma pārbaude, lai pilnīgi oficiāli iegūtu dažāda veida iebraukšanas papīrīšus.
Migration expert.

Pats gan pagaidām netaisos prom. :P

j j j

Atā, Citron!


Kā kļuva zināms no neoficiāliem avotiem, – viena no lielākajām tipogrāfijām “Citrons” izbeidzās. Uzskatāms piemērs krīzes nedarbiem un nesmukumiem.
Rudenī jau minēju, ka “Polyprint”, ar savu smalko, vienīgo Baltijā digitālo ofsetu par 3 lielām naudiņām neatgriezeniski paklanījās bankrota priekšā un atvadījās kā pieaugušajiem piedien’.
Pagaidām prātoju, ka paliks pāris lielās, paliela kaudzīte ar vidējām un kāds nieks ar mazajām tipogrāfijām. Ar nosacījumu, ka ir beidzies krīts, tekošie tēriņi reducēti līdz minimumam un ir šādi tādi regulāri pasūtījumi.
Cik ilgi un cik dziļi kritīsim, mīlīši? :P
citrons.jpg

j j j

Individuālais komersants.

Visi līdzšinējie gali ar bezskaidras naudas stumdīšanu un tālāk sekojošo iebāšanu kabatā sabruka, līdz ar to Pētersons uzcepa IK “SVILPE S”. Nezinu kāpēc es un mana palama tīklā, bet iespējams esmu gana izskatīgs, prātīgs un pievilcīgs trisdesmitgadnieks, lai mani pieminētu un celtu debesīs. Vīriec labākajos gados un ēsma pilngadīgiem skuķiem. LOL. Nejaukt ar geju būšanām. (Jā, piedodiet, minoritātes, bet tas ir manā leksikonā kļuvis par rupju vārdu.) ((:
Pegazs atlidoja un tapa sekojoša jpeg kompresijas biude. Būs tā. Āmen!
svilpe_s_logo.jpg
P.S. Visu nedēļu jau cepamies par Rīgā skrejošām baumām, kuru detalizētas analīzes rezultātā tapa doma ieviest zināmu skaidrību “klientam parastajam” ar nelielu rakstiņu par poligrāfijas jomā notiekošo, esošajām ambīcijām un pašu virtuves aizmuguri. Tā teikt pamazgāsim netīro veļu.
Komentāri netiek moderēti.

j j j

Krizdabz vizītkartes.

Kristap, tavas vizītkartes ir gatavas. Pa tiešo tevi neinformēšu (skapis, ēpasts, sotoviks un tā … ), bet paskatīšos, cik ātri aizies skrejziņa līdz tevīm. Ja aizies …  ;)

Par klusuma vēsmām manos publiskajos pierakstos nākošajā ziņojumā. :P

P.S. lololol, uzrakstīju, gribu ierastos tagus likt – a jamie nav tur, kur bija. Laikam jaunais WP. :x

j j j

Sietspiede.

Pie mistera Serge ieskatījos jamā dotajā vietnē par dažādiem attēla pārnešanas veidiem uz papīra. Tai skaitā par serigrāfiju aka sietspiedi, kas ir mans maizes darbs jau gadus 15.
Radās ķecerīga doma izspiest no sevis pāris rindiņas par šo nodarbi un apstāstīt publikai latviešu mēlē, kas tas ir un ar ko to ēd. :) Dabīgi, ne šovakar. Bet pierakstīšu gan savā nospeķotajā to do papīrā.

Serigraphy.

This print technique is also known as screen-printing or silkscreen. It is a stencil technique that employs fabric stretched tight on a screen support frame. The artist blocks out areas on the fabric and applies ink with a squeegee. The ink covers everything except the blocked-out sections and the image appears on the paper, canvas or other surface placed beneath the screen.

j j j