Tiem, kuri lieto gmail servisu.

Gmail servisu lietoju kopš sevi atceros ar apzinātu lepnumu, lasi no bērna kājas, savukārt ēpasta giganta iespēju pabāzt zem viņa visus iespējamos kontus mazliet īsāku laiku. Lielisks ieguvums kopš atteicos un nelietoju desktopa ēpasta klientus vispār, jo dažādu zināmu un nezināmu apstākļu dēļ nākas darboties no dažādām kastēm un vietām. Esmu apmierināts un guļu labi, taču muca nebūs bez darvas karotītes – kad lēmumi jāpieņem nedomājot un svarīga ik katra sekunde, noklusētais pasta čekošanas intervāls piecpadsmit līdz sešdesmit minūtes ir stipri par maz, kā rezultātā nepieciešams gmail settingos manuāli refrešot katru kontu atsevišķi. Tracina un izved lieliski.

Gmail checks individual accounts for new messages at different rates, depending on previous mail fetch attempts. Usually, Gmail tries to find new messages every hour, but some accounts are updated more frequently, especially if you get many messages.

Biju izskatījis visas acis settingos, bet iespēju manuāli uzstādīt īsāku intervālu neatradu, līdz neradās iespēja uzlikt kārtīgas brilles ar pudeļu dibena stikliņiem un brīnums notika – beidzot pamanīju risinājumu gmail labs veidā.

While the most obvious improvement would be to manually set the frequency, Google decided that’s inefficient, but added a Gmail Labs feature that lets you manually refresh your accounts.

Dodamies uz settingiem, spiežam “labs” tabu, sameklējam un atļaujam “Refresh POP accounts” rīku.
gmail_labs

Labs darbs, kas padarīts. Notraušam sviedrus no pieres un labsajūtā spaidam “refresh” ikonu.
gmail_

Avots: Refresh POP3 Accounts in Gmail
Sīkāk par vairāku kontu apvienošanu zem gmail šeit.

 

j j j

uTorrent piedāvā video failu straumēšanu lejupielādes laikā.

Pašiem nepacietīgākajiem un visu uzreiz gribošajiem pēdējās uTorrent zofta versijas piedāvā iespēju sākt našķoties ar popkornu un/jeb alu jau pirms video fails ir lejupsūkājies savā siltajā vietiņā uz cietā diska. Citi, savukārt, mēnešiem ilgi gaida augstas kvalitātes video versijas un stipri iepriekš plāno mājas kino seansu un acu priekus. Katram savs, piekritīsiet. :D

Vērsim pie ragiem – uzmetam pēdējo beta uTorrenta versiju un viņa ieteikto DivX Web Player 1.5 versiju.

Palaižam uTorrent ar vēlamo video materiālu, pagaidam, kamēr ieskrienās, spiežam zaļo stream pogu, vēlreiz pagaidam un caur pārlūku sākam vērot kino industrijas produktu. Pati straumēšana un video ruļļa aplūkošana notiek caur interneta pārlūka web spēlētāju, kurš pēc noklusējuma ir DivX Web Player. Taču, pēdējās uTorrent versijās, kuras atbalsta video straumēšanu, ir iespējams mainīt uz citu atskaņotāju – kāds nu kuram pieejams uz attiecīgās kastes, piemēram VLC.

[singlepic id=185 w=320 h=240 float=none]
[singlepic id=184 w=320 h=240 float=none]

VIA

Maza piebilde par DivX web spēlētāju – savulaik, kad vēroju video straumes no NinjaVideo mazā lodziņā un vienlaicīgi uzsitām klačiņu ircā, tracināja DivX opcija nomelnot visu desktopu pēc īsa peles nekustināšanas brīža, izņemot pašu video. :D

j j j

Turn Off Post Revision.

Tā kā ik pa brīdim pievienoju septiņu sarakstam jaunas vietnes un dalībniekus, sāka tracināt palielā čupa ar “Post Revision” ierakstiem. WP vadības sviru panelī pogas nav, lai novāktu šo nevīžību, taču ir mazs risinājums vienas rindiņas izskatā, kurai vieta ir wp-config.php failā:

define('WP_POST_REVISIONS', false);

Pie tam izčibēja arī jau visi esošie “Post Revision”, lai gan tam ir veltīts kvērijs iekš phpMyAdmin, kuru nemaz nesāku mēģināt, jo bija sajūta, ka būšu vājāks par šo koda gabalu:

DELETE a,b,c
FROM wp_posts a
LEFT JOIN wp_term_relationships b ON (a.ID = b.object_id)
LEFT JOIN wp_postmeta c ON (a.ID = c.post_id)
WHERE a.post_type = 'revision'

post-revision.jpg

Avoc.

j j j

QUAKE LIVE beta.

What is QUAKE LIVE?

Originally dubbed “QUAKE Zero” when we announced the project at QuakeCon 2007, QUAKE LIVE will be a freely available, updated version of QUAKE III Arena that you access and play through your web browser.

Nemaz tik daudz smiltis neizbira un, skat’ man, beta atslēga rokā. Pat neatceros, kad pieteicos … :x
Piereģistrējos, vēlreiz piereģistrējos, lejupsasūkāju mazu pre-instalāciju un pēc nepilnas stundas, paburkšķot uz īdošo un pukšķošo tīkla ātrumu, ķēros pie lēkāšanas. Uzreiz atklāšu kārtis un izģērbšu ar acīm, sacīdams, ka man nav īpaši liela pieredze kveiku spēļu sērijās. Laikam vainīga ieliktā rokās iespēja uzreiz mesties citās FPS smilškastēs – RTCW, ET, QW un pašreiz aktuālais CA.

Taču tas nebūt nemazina kveika ārprātīgo spēles ātrumu un gaļas kaudzes. Pat spēlējot caur interneta pārlūku. Video iestatījumi un lēkājamo taustiņu piesiešana savām vajadzībām patīkami minimāli. Ir iespēja izvēlēties fullscreen, taču man uzreiz ieslēdzās slideshow un nācās atteikties no tādas domas. Uz 21” pietiek ar pārlūkā embedēto skatu. Savukārt uz 17”, šķiet, ka nebūtu aršana. Visā visumā un plašos vilcienos ierasti ellīgi ātra spēle, neprasoša lielas instalācijas, kā arī mazliet griboša normālu v-karti, atmiņu un inteneta pieslēgumu. Prieks un izklaide garantēta.
Tas viss par baltu velti. Kā ET un CA.

http://www.quakelive.com/

j j j

Nekā Personīga. AKKA-LAA.

Visiem gribās desmaizi ar sviestu brokastīs, cept asiņainus steikus dāčā uz jaunā gāzes mangāla, aizgāzt uz Honkongas ēdnīcu ar transvestītiem līdzīgiem oficiantiem, tepat kaziņčikā noļurināt pāris štukas vai vienkārši padzīvot zaļi. Tas ir normāli un apsveicami. :P
Bet “Nekā Personīga” kolektīvs jau neko jaunu neatklāja, dziļi neparaka un sensāciju nepaziņoja. Žēl.
Taču pacepties varam. :)
Atmiņām video izgriezuma rullis.

Urlis pa taisno.

j j j

Mafiozi.lv


Maksims iečivināja par jaunu LV browser based laika kavēkli – MAFIOZI. Vienkārša līdz nemaņai. :) Būs ko padzenāt.
mafiozi.jpg

j j j

file.lv

Latvijas lielāko trekeri file.lv ir noklopējusi ekonomiskā policija + LAmpA. Atnāca uz UltraNet ofisu (file.lv hostings) un konfiscējuši pāris PC. Pret founderu ir uzsākts kriminālais process, bet otram administratoram draud sods līdz 40 minimālajām algām. Abi varoņi uz doto brīdi atrodas aiz restēm. Kā arī piežmiedza pie sienas dažus aplouderus ar PC konfiskāciju un naudas sodu.

Ik pa brīdim jau vajag kādai no iesaistītajām pusēm pacepties, publiski pamazgāt vešiņu un pakratīt pirkstu citiem par biedu. Kur mēs tuvākā nākotnē ņemsim ģimenes pr0n pakas? ;)
Avoc.
Upd.

Так, если верить сообщениям на тематических форумах, в результате проверки сотрудниками полиции были изъяты около 40 серверов File.lv, а на организаторов портала, известных под никами FileX и Tralivali, были заведены уголовные дела. Преследованию подверглись также некоторые крупные аплоадеры.
Эта информация подкрепляется тем фактом, что в начале 2007 года FileX получил письмо от одной из немецких компаний, занимающихся продажей DVD-дисков с фильмами на территории Европы. В письме содержалось требование прекратить деятельность сайта или, по крайней мере, заблокировать на него вход для германских IP-адресов. В противном случае компания угрожала судебными исками.

Avoc.

Šeit sīkāk par pašas vēstules saturu.

Pēdējais apdeits. Pietiks ļurināt. :D

Lūk, Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas priekšnieces Sintijas Virses raksts par File.lv notiekošo:

Par nelikumīgu autortiesību un blakustiesību objektu izplatīšanu internetā aizturētas divas personas

Aizvadītajā nedēļā, Rīgā Ekonomikas policijas pārvaldes (EPP) darbinieki par nelikumīgu autortiesību un blakustiesību objektu izplatīšanu internetā aizturējuši divas personas, atsavināti trīs serveri.

Resoriskās pārbaudes laikā Valsts policijas (VP) Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) EPP 7.nodaļas (Intelektuālā īpašuma aizsardzība) darbinieki konstatēja, ka kādā interneta resursā tiek uzturēts failu apmaiņas serveris torent klientu (failu apmaiņas programmas) izmantošanai un materiāli, kas tiek augšup un lejup ielādēti, ir autortiesību un blakustiesību objekti (video, audio, programmu faili). Lai resursa uzturētāji būtu tiesīgi piedāvāt lejupielādēšanai autortiesību un blakustiesību objektus, viņiem ir jāsaņem autortiesību un blakustiesību subjektu atļaujas, kas šajā gadījumā nebija saņemtas.

Tādējādi autortiesību un blakustiesību objekti tiek nelikumīgi izplatīti internetā, pārkāpjot autortiesības un blakustiesības.

VP GKrPP EPP darbinieki aizdomās par minēto pretlikumīgo darbību organizēšanu aizturējuši divas personas– 1984.gadā dzimušu vīrieti un 1978.gadā dzimušu vīrieti. Vienam no aizturētajiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par minētajiem faktiem VP GKrPP Ekonomikas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 148.panta 5.daļas „Par Autortiesību un blakustiesību pārkāpšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz septiņiem gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem un 149.panta 4.daļas „Par nelikumīgām darbībām ar autortiesību un blakustiesību objektiem, ja to izdarījusi organizēta grupa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz septiņiem gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Avoc.

j j j