DDT

Par nožēlu, jāteic, nav mums tāda cilvēka ar izteiktu mugurkaulu.
Ieteicams 100 gr schnāps pirms un pēc … :x
Here we go:

Ševčuk, cepuri nost, kāju virsū!

j j j

Bezakcizes.lv un Hottrip.lv


Turpinot iesākto par pīpējamo un ostāmo, ar kavēšanos gribētu padalīties vēl divās iespējās sarūpēt ne pārāk veselīgās ietaises mazo, ikdienišķo netikumu (lasi starp rindām – prieciņu) apmierināšanai.

Pirmā vietne, Bezakcizes.lv, piedāvā iegūt dāvanu sev un citiem, kam tīk uzņemt nikotīnu lielās un mazās devās. Pakūpināt rītā un vakarā, dzerot als un pēc seksa, uztraucoties un laiski prātojot. :)

Par ko es maksāju?
Par dāvanu. Cigaretes šajā veikalā ir bezmaksas. Cenas ir norādītas tikai informatīvos nolūkos, lai Jūs redzētu, ka ekonomija 25%-50% no veikalu cenām ir tā vērta, lai kļūtu par www.bezakcizes.lv klientu. Jūs maksājiet tikai par dāvanas piegādi un iesaiņojumu, bet ne par cigaretēm – tās jūs saņemiet bez maksas (dāvana).

bezakcizes.png
Otrā – Hottrip.lv, savukārt, piedāvā pīpējamo un ostāmo labsajūtas uzlabošanai un prāta mīkstināšanai. Teiksim tā, lai nedaudz palidotu citā dimensijā. Izjustu ko nebijušu un atlaist vaļīgāk grožus.

Izbaudi spilgtu virtuālu ceļojumu cauri laikam un telpai. Dodies kosmosā, lai saplūstu ar visumu. Piepildi savu ķermeni ar iedvesmu un attopies jaunā realitātē, kur viena sekunde var sniegt vairāk piedzīvojumu, kā vesela mūžība.
Paredzēts tikai personām, kas vecākas par 18 gadiem; labākiem rezultātiem lietot tukšā dūšā uzdzerot glāzi ūdens vai sulas 45 minūtes pirms vēlamā efekta; nejaukt ar alkoholu, medikamentiem vai citiem preperātiem.

hottrip.png

Jūs jau sapratāt, ka tā nav reklāma, bet gan pliki un sausi fakti redzesloka paplašināšanai. :P
To visu mums laipni piedāvā SIA “Astotais tilts”, kurš ir juridiskais īpašnieks visam šim elegantajam pasākumam un abām lapām.
Nemaz nesākšu cilāt jautājumu par produktu un pakalpojumu legalitāti, kā arī par simts viedo galvu nostāju šajā sakarā. To jau dara gan būtā, gan sap forumā.

j j j

Novēlots kopā vilciens.

Redz’, mīlīši, tā kā smiltis birst un stāvbremze regulāri novilkta, domīgo burtu kopā vilciens nāk vēlu un iekavēts. Lai gan bija klusa vēlme starp oficiālajiem “padzerties/pieēsties” svētkiem izspiest kādu saliktu, paplašinātu teikumu uz klaviatūras un nokniebt kādu prātīgu domu šajā pārākajā vietnē, taču pietrūka dukas un laika. Bet, kā zināms, – labāk vēlāk nekā siltu vārtrūmē no rīta. :D

Tātad pagājušajā 2008. gadā milzīgos, vispārīgos triepienos bija:

Divas pārvākšanās un darbnīcas telpu maiņa. Janvāra sākums un oktobra sākums.
Divas kārtējās, ikgadējās copes dropes Ālandos. Pavasaris un rudens.
Īres tiesību iegūšana vienistabas miteklim no valsts par 2.5 Ls.
Svaigi uzstutēta duša ar virtuvi dāčā.
Ceturtās beigšana un piektās sākšana pagaidām vienīgajam mantiniekam.
Canon 400 lietošana, EF28-70mm f/3.5-4.5 iegāde un pārlaušana uz pusēm.
Domēna iegāde.
Gadu, dzīves pieredzes un prātīguma (lol?) uzkrāšana.
Ikdienišķas izklaides, darbs, tā un šitā, tā un savādāk, utt.

udenc.jpg

j j j

Individuālais komersants.

Visi līdzšinējie gali ar bezskaidras naudas stumdīšanu un tālāk sekojošo iebāšanu kabatā sabruka, līdz ar to Pētersons uzcepa IK “SVILPE S”. Nezinu kāpēc es un mana palama tīklā, bet iespējams esmu gana izskatīgs, prātīgs un pievilcīgs trisdesmitgadnieks, lai mani pieminētu un celtu debesīs. Vīriec labākajos gados un ēsma pilngadīgiem skuķiem. LOL. Nejaukt ar geju būšanām. (Jā, piedodiet, minoritātes, bet tas ir manā leksikonā kļuvis par rupju vārdu.) ((:
Pegazs atlidoja un tapa sekojoša jpeg kompresijas biude. Būs tā. Āmen!
svilpe_s_logo.jpg
P.S. Visu nedēļu jau cepamies par Rīgā skrejošām baumām, kuru detalizētas analīzes rezultātā tapa doma ieviest zināmu skaidrību “klientam parastajam” ar nelielu rakstiņu par poligrāfijas jomā notiekošo, esošajām ambīcijām un pašu virtuves aizmuguri. Tā teikt pamazgāsim netīro veļu.
Komentāri netiek moderēti.

j j j

Nekā Personīga. AKKA-LAA.

Visiem gribās desmaizi ar sviestu brokastīs, cept asiņainus steikus dāčā uz jaunā gāzes mangāla, aizgāzt uz Honkongas ēdnīcu ar transvestītiem līdzīgiem oficiantiem, tepat kaziņčikā noļurināt pāris štukas vai vienkārši padzīvot zaļi. Tas ir normāli un apsveicami. :P
Bet “Nekā Personīga” kolektīvs jau neko jaunu neatklāja, dziļi neparaka un sensāciju nepaziņoja. Žēl.
Taču pacepties varam. :)
Atmiņām video izgriezuma rullis.

Urlis pa taisno.

j j j

Skriešana pēc kaut kā.

Mīlīši, izdesojies esmu līdz pamirumam.
Atvēršu rakstāmo un izrūkšu pāris burtus par to, ka lielo plānu kalēja – tipogrāfija, rekl. aģ., vienīgā digitālā ofseta aparāta īpašniece, whatever, ir izbeigusies. Saucās Polyprint aka Creative Design Studio. Pagātnes formā. Lidz ar to vairs neir īrētās telpas un vieta kur vilkt nožēlojamos krāsu galus kopā. Labi vien ir. Pastāvēs, kas mainīsies. Liekam jaunu bildi iekšā un ieduram sen kāroto atskaites mietiņu.
Pagaidām pārvācos pie Pētersona un mazliet padarīšos tur. Kamēr sākšu normālu, stereotipiem bagātu, vienmuļu, vidējā statistiskā latvieša dzīvi. :P
Pie tam tā visa krāmēšanās un pārbraukāšana ar visām darba mantiņām ir jāizveic pāris dienās, jo rīt brauksim skatīt vaigā Ālandu zaļsvārces. (Toč’ sadošu pa žaunām kopš pēdējās reizes, kad jamās mūs piesmēja un neleca laivā, kuras dibens, iespējams, bija izrotāts ar alnīšu, losīšu un fakuču skicēm. :D)
Tie poligrāfijas žanra pārstāvji, kas pārdzīvos krīzi, – pēc zināma laika nevarēs atkauties no pasūtījumiem, peldēsies naudas papīrīšu jūrā un uzraus augšā kārtējo stāvu dāčai. ^^
Bildē cerību pamesta tipene.
att_ls180.jpg
Ā, un nepalielīšos ar slinkuma piesmieto desktopu.
Bez maz vai kā Ziemassvētku laikā. (Ehh, laiki bija … )
desktopsis.jpg

j j j