Maukas un Kārlis Streips.

Слово не воробей, вылетит – не поймаешь.

Jebkurā gadījumā mēs, parastie, varam tikai minēt patiesās Kārļa Streipa atlaišanas pasākumā iesaistīto personu domas un motivācijas. Patiesība ir tur ārā.
Izskanējušais epitets vienkārši un precīzi izteica K. Streipa uzskatus par vienu vai otru lietu vai parādību. Āmen.

Kārļa Streipa viedoklis.

Upd.
Detalizēti un tieši par epitetu, bet ar nepabeigtības sajūtu: “par mau**m, prostitūtām un ielasmeitām – par Streipu domājot“.

j j j

Viena no bīstamākajām nodarbēm starp zemi un debesīm.

Daudziem nodarbošanās ir saistīta ar zināmu risku dzīvībai, taču šiem puišiem tā tomēr izceļas uz pārējo fona. Kāpelēšana bez ar apzināti nelietotām drošības ietaisēm 1768 pēdu (~ 539 m) augstā tornī prasa zināmu aukstasinību, dzelzs nervus un pārliecību par sevi.
Pat pieļaujot, ka uz muguras šiem ir izpletnis zināmai drošības sajūtai, tā īsti nav pārliecības vai, nenoturoties un krītot, tas perfekti atvērsies nepieskaroties tornim.
 
[wp-jw-player src=”http://svilpe.lv/wp-content/uploads/2010/10/toweragain.mp4″]
toweragain.mp4

j j j

Jawohl!

Jawolh !

Ich bin eine gutlichec abschrechen to
congratulieren in der gemenschen der
dzimsandienen. Kaput.

Your diere friende.DF.

hail

Tak joptv, Pļaviņ, pats zini, ka mīlu! :D

j j j

Iepirkumu uzraudzības biroja uzaicinājumi un rezultāti vienuviet.

Čivinātājā no Andreja izskanēja mutiska vēlme pliko, daudziem, iespējams, nesaprotamo IUB RSS lentu padarīt pieejamu un pēc iespējas vienkāršāku plašajā tīmeklī, kā arī lai arājs parastais zinātu savu vietu un kurā dūmenī izkūp daļa no valsts netīro, zaļo papīrīšu.

Tad nu pagājušo ceturdienu uz ātru roku, ieguldot savu dārgo laiku :P, ātri uzmetu pagaidu, bezmaksas variantu WP vietnē. Bija viens mēģinājums “RSS to mail to blog”, bet tad atvērās čakra un ieraudzīju vienkāršāku – “RSS to blog”. To visu, ievadot visur savu neuzkrītošo reklāmu, par velti piedāvā xFruits, kurš turās joprojām virs ūdens:

04.06.2007 @ 10:29
neticu ka izdzīvos :P

04.06.2007 @ 10:51
Ja vēl kādus interesantus “kirpičus” pievienos un viņus nopirks, kas lielāks, tad izdzīvos.. A savādāk.. Nez.. Nu bet tad jau redzēs..

Pa šo laiku vēroju kā tas viss bez roku pielikšanas strādā, un vai pietiekoši labi process virzās uz priekšu. Jāteic, aizdomas par nelielu bremzi un pilnīgu jaunumu nonākšanu galamērķī ir. Paskatīšos vēl kādu brīdi, kā tas viss darbosies. Nedaudz uztrauc arī tas, ka bezmaksas WP nevar bakstīt un labot, apkarināt ar mantiņām un pilnvērtīgi iznesties, savukārt atsevišķam domēnam un tā nepieciešamībai nav pietiekami stipra pārliecība no manas puses. Varbūt uzaicinājumiem un rezultātiem katram savu vietni? QQ

http://iubrss.wordpress.com/

Komentāri, priekšlikumi, ambīcijas un pārējās tīkla emocijas tiks ar vēsu prātu izlasītas un konstruktīvi apdomātas.

ls100b

j j j

Par eksāmeniem.

Ministre aizkaitinātā balsī paziņo, ka “Nekas nav noplūdis”, “Eksāmenu taču kārtoja 27 tūkstoši jauniešu – nevajag viņus kaitināt”, “Policija strādāja labi, viss ir kontrolēts” utt. IZM paziņo sekojošu tekstu “IZM neplāno sasaukt īpašu komisijas sēdi, lai izvērtētu notikušo, jo skolu aptauja liecinot, ka “nav pamata ticēt”, ka eksāmena uzdevumi bija pieejami pirms eksāmena.” (http://www.diena.lv/lat/politics/hot/raidijums-matematikas-eksamena-materiali-bijusi-pieejami-pirms-eksamena) // Nu kolosāli, vai nē? Redzi eksāmenu? Bet nu nav viņa, nav! :)))) //

Sīkāk un svarīgāk no y0_St0rM redzespunkta.

j j j

Baltic Bitches SPA. (Nothing special – SPA edition)

Man palika kauns. Tiešām.
Nav brīnums, ka aizjūru smukie un ne tik vīrišķi brauc uz Rīgu nokniebties, padzīvot jautri un ar dāmām. Pilnīgi uzsita asinis.

Ieva, tā, kura Treija, izteica savu sašutumu par nevīžīgu un briesmīgu angļu valodas prasmi Mairitas Solimas reklāmas rullī, domātam potenciālajiem ārvalstu tūristiem. Pat es, kurš teju neko nesaprot no svešvalodām, piekrītu Ievai un lecu domu kopsolī. Bet tas vēl būtu nieks. Vaļīgi atgāzusies pret stūri, baltā halātiņā un ar dvielīti nosegtu matu sasuku ne visai pārliecinoši stāsta tūristam viņpus monitoram par milzīgo SPA ietekmi uz veselīgu dzīvesveidu un to visu demonstratīvi pasvītro ar citām iespējamām modelēm. Tūrists ārzemju, ūsainais tak sapriecāsies, visu pametīs vaļā un desos šurp pieņemt SPA proce-duras.

Ļ. cien. Mairita Solima, lūdzu, apsver iespēju nomainīt esošo video rulli kaut vai pret necilu plakātu vai pastkartīti, lai man nav manāmi jāuztraucās. Vismaz www2.latviatourism.lv/international lapā. Paldies.

Rūpējoties par lasītājiem, kuri ieklīdīs pēc vairākiem gadu desmitiem šajā rakstā un nesapratīs par ko ir stāsts – lejupsūkājams video rullis.

j j j