Pie Humberta. Grāmatu veikals, bufete un lasītava.

Tā kā es arī devu nelielu artavu grāmatu veikala, bufetes un lasītavas “Pie Humberta” veidošanā un tapšanā, tad atļaušos pareklamēt atklāšanas burziņu, fotopasākumu, tweetup un vienkārši dalīšanos priekā vienkopus:

Veikals, lasītava un bufete “Pie Humberta” ir tapusi, lai grāmatas, lasīšanu un visu ap to, padarītu pieejamāku, tveramāku un patīkamāku, lai veidotu interešu biedrus un vairotu lasīšanas prieku labā kompānijā.

“Pie Humberta” divas atklāšanas dienas sāksies ar tweetup, kura galvenā tēma būs – grāmatas un lasīšana fotogrāfijās. Pasākuma laikā varēsiet relaksēties patīkami radošā atmosfērā kā arī piedalīties profesionālā fotosesijā. Dalībnieku fotogrāfijas tiks izvietotas galerijā un labākās fotogrāfijas, pēc divu nedēļu balsojuma rezultātiem, autors tiks pie balvas – (vīns, un žurnāla “Foto kvartāls” abonements).

Tweetup tiek rīkots ar “Fotokluba SIENA” atbalstu.

Uz pasākuma laikā radītajām fotogrāfijām tiks izvietoti “Pie Humberta” un sponsoru logotipi un fotogrāfijas tiks izvietotas (iesaistītas) saciālajos portālos (twitter.com, facebook.com, draugiem.lv), tādā veidā paši dalībnieki arī veicinās tweetup un fotogrāfiju ar logo, popularitāti un izplatību.

Aicinām visus fotografēt gribētājus uz glāzi vīna in radošu atmosfēru pievienoties Pie Humberta atklāšanas pasākumā šā gada 9.jūlijā plkst. 20:00


Berga bazārs, Marijas iela 13, k2, Rīga.

j j j

Tanki pie Brīvības pieminekļa. Vēsturiska liecība.

Šūpojoties tīkla apskāvienos, itin bieži iemetu aci tīri palielā attēlu krātuvē PIXDAUS. Mākslas foto tur nav biežs viesis, taču pavērot un izgaršot labus attēlus gadās. Vakar nejauši uzdūros episkai bildei, kura varētu izraisīt dažādas emocijas – sākot no vienaldzības un beidzot ar sašutumu. Taču vēsturiskas liecības, tai skaitā fotogrāfijas, vairs neizmainīsi, tās ir un paliek sausi fakti, kurus, savukārt, esošā paaudze parasti emocionāli mēģina tulkot pēc sava prāta.

tanki_pie_brivibas_pieminekla

Avoc.

j j j

Septiņas tīkla lietiņas Latvijā.


Lai arī daži par šo ķēdes pasākumu visai skeptiski izteicās, salīdzinot to ar līdzīgām vēstuļu pārsūtīšanas akcijām, pret kurām es arī izturos sevišķi nievājoši un momentā ievadu atkritumu urnā, tomēr šis nav tas gadījums. Kā salda odziņa, kā naglai uz galvas, kā speķmaizīte pēc schnabja, kā drupača uz klaviatūras, kā melnais ikrs zem dīvāna, kā āķis lūpā … utt., nāk spoža atklāsme par katra indivīda vairāk vai mazāk slēptajiem prieciņiem un nedarbiem. Neliela deva ekshibicionisma un dibenprieka, tā teikt. Un kas nav mazsvarīgi, tīri interesanti palasīties latvieša praktiskā, blogera patiesā burtu pērļu virteni. Kā izrādās, bez 1337 Latvijas blogeru dzelzsbetona pamatmasas ir arī daudzas, sakarīgas vietnes, kuras ir vērts laiku pa laikam apmeklēt un ar abiem redzokļiem kāri apēst visus teikumus. Taču, kā manofstyle minēja, jāuzmanās no informācijas overlouda un sekojošās atkarības. :)
Zemāk piedāvāju random sarakstu dotajā mirklī ar puikiem un meitiešiem, kuri ņēma aktīvu dalību šajā pasācienā un izlika uz ekrāna savas mantiņas publiskai apskatei un pačamdīšanai.

Reinistraidas
Laacz
Melnamamba
Krizdabz
Endijs
Vigants
Nombre
Benis
Karlik
Koko
Atoms
Artis aka zuz
Gastonz
Helmuts aka guigo
Renards
Intars aka biezpie.nu
Archijs
Uldis aka baltais runcis
Toms
Krist2ps
Šulcs
Fest aka wot
Onkulis
Bumbieris
Kidijs
Nuucha
Jeremy
Broka
Mcenroy
Perkons
Sapnis
Mazais Krišjānis
Zuu
Trakais salavecis
Konrāds J.
Savējais
Guntis dk
Mfz
Lodzinjsh
Rekets
Deelis
Marta aka kleita
Mārcis
Manofstyle
iFuck
Elnv aka dzīvoklis vairs nepīpē
Pbs
Bozons
Sid.id
Bbeate
Datu bāzes
Dabbler
Rendija
Toms aka pointless
Herta&Berta
Alx
Kristaps aka skujins
Neatkarīgais
Shadowbird
Jokerz
Garjānis
Ububu
Ilārijs
Pianiste
Subalterns
Crimsonweis aka dzīvoklis vairs nepīpē
Kerija
Laura aka kleita
Максим Берёза
Knipucītis
Jurgonkuls aka dzīvoklis vairs nepīpē
Ani
Zīle
Ingus
Ziemelis
Matissf
nııtŕø
Vilhelms Meisters
Tvinky
Ernests
e.z.livin’
Nuclearsecrets aka Didzis
Linda aka rozā burti
Uldis Zariņš
Cone
Edgars Letinskis
Bonkajs
iivs aka matērija
Kaža
Cyxob
Artissco
xlt
Ieva aka rozā burti
Simbel
ghirts aka blogotājs.lv
Oreman
Mārtiņš Osis
Sandis
Agza
Stfu
Pašlaik spēlēju
Džanis
Labākais

Piedodiet, ja palama kādam nepareizi rakstīta. :P
Līdz nākamai darba dienai izlikšu savus necilos sainīšus, ibo cienījamie teikumu burvji Šulcs un deelis arī mani pacienāja ar burtu kūku un rupjā balsī uzrūca atklāt dažas kārtis. ((:

Upd. Ik pa brīdim ielikšu listē kārtējos jaunpienācējus.

j j j

Omar & The Howlers.

Lirisks iestarpinājums aiz pirmās daļas.
Vakar klausoties blūza staciju, uzrāvos uz manas jaunības ģitāru vīriem – Omar & The Howlers. Un uzsita smeldzīgu, nostaļģisku un miklu muzikālu atmiņu noti. Aizrautīgi lecu iekšā tīklā, viņu lapelē, un nenobrīnījos, cik daudz albūmu sacepuši. O_Oo- Par nožēlu jāteic, ka demonoīdā uz sitienu bija tikai divi audio diski un viens skatāmais ripulis, kurus tad žigli arī pārvilināju uz HDD. Vareni stīgu raustītāji un klasiski žanra pārstāvji ar īpatnēju solista balss tembru. :) Te laikam varētu piebilst, ka plašām tautas masām tāda veida muzāriņš vai nu piedur un cepina, vai arī ir kategoriski nebaudāms.
Kvalitāte nekāda, bet skats uz stilu radīsies.

j j j

Ālandi. Rudens 2008.

1. daļa.
Kūtri pārvarot iedzimto slinkumu un izbrīvējot pāris mirkļus no mana saspringtā ikdienas grafika, ķeros pie burtu virknēšanas un pogu paklabināšanas par ikgadējo somu zivju un pašmāju stikla desas pasākumu. Ja nemaldos, sestais jau pēc kārtas. :P
Sākšu ar to nedēļu, kad bija ieplānots braukājiens. Jau pašā sākumā, tas ir pirmdienā, sāku mazgāt un apmazgāt Rīgas Domes rekomendācijas vēstules iegūšanu par apdzīvojamo platību. Un ar lielākiem un mazākiem panākumiem turpināju līdz pat piektdienai. Lieki piebilst, ka visa tā nedēļa pagāja kā pa biezu miglu un pāris iebraucieniem auzās. ^^ Somas ar apenēm un zeķēm, pāris kātiem un dažiem zivju mānekļiem, protams, krāmēju pāris stundas pirms izkustēšanās no Rīgas, ibo nevarēju saprast – darīt to vai nedarīt to. Sarūpēju 10 l garšīgo dzērienu, samainīju rublīšus un iesvempos Pļaviņa pie sētas vārtiem piebrauktajā automobīlī. Un pasākums sākās. lol
Savācām Pētersonu, kurš arī visu nedēļu nebija laiku šķiedis lieki un izveicis vairākus ievērības cienīgus trikus ar stikla desu, un metāmies uz Alfa Rimi iegādāties barību 7 makšķerniekiem veselai nedēļai. Izdevās iztērēt ~ 200 Ls uz visiem. Bet tā arī nesapratu par ko … (: Sekoja vienmuļš, teiksim, nosacīti vienmuļš pārbrauciens uz Tallinu, laiski malkojot dzērienu un spriežot par aktuālo. Uz lielā, pirmā prāmja, tas kurš pārvadā auto un cilvēkus uz Helsinkiem, man atkal sāka vajāt tā drausmīgā, biedējošā sajūta – esmu pazaudējies. Bet, paldies tev kungs, nejauši atrados un pieķēros ar dzelžainu tvērienu Andžam pie piedurknes, lai nepazustu vēlreiz un pa īstam. ((: Pēc prāmja elegants pārbrauciens uz Kustavi (~ 300 km) ar vairākām nosnaušanās reizēm, vēl trīs vai četri peldošie līdzekļi (visu laiku jūk skaits … ) un sestdien ap 10.00 bijām pie vietas, kur jau mūs gaidīja laipnais namatēvs Frenks un viņa afro izcelsmes dzīvesbiedre. Pie tam, praktiski nepilnas diennakts laikā, izgaršojām 2 l. Ak, dievs. Sadalījāmies pa divām būdiņām, iedarbinājām somu izklaides centru TV visiem saprotamā valodā un izkrāmējām necilās mantu un barības kastes. Laiciņš jauks, saulīte spīgo, vējelis knaps – varam likt jaunu bildi iekšā.
Andža un Pļaviņš visā savā godībā un lepnumā.
andza.jpg
plavins.jpg
Sekojums turpinās.

j j j

RTCW kino.

Pāris burti tiem, kas nav vēl pamodušies vai nav nemaz gājuši laizīt kāju pelēkajai – Return To Castle Wolfenstein bija un vēl joprojām ir galvu reibinošs pirmās personas lecamšūteris gan pret spēles AI, gan onlainā pret tādiem pašiem dzīviem lempjiem un tipiņiem, balstīta uz trešā kveika dziņa. Parādījās tālajā 2002. gadā. Nebildīšu ne vārda par pavadītajām nakts stundām, norautajiem pasākumiem un darbiem, adrenalīnu atbildīgos mačos un lielu cepšanos mazajā Latvijas RTCW komūnā. :P
Piedāvāju lejupsasūkāt elegantu RTCW kino un izbaudīt krāšņas ingame aktivitātes.
PulpFixion-x264.mp4
704 Mb, 24 min.
Tiem, kas ar FPS ir uz jūs un WW2 tēma neiet pie sirds, – netērējiet lieki laiku. :P

j j j

Return to Castle Wolfenstein.

Atļaušos iekopēt nelielu daļu no pudeles brāļa, Netgames pārstāvja Zivs raksta un dalīties neviltotā priekā par jaunumu – būs jauns RTCW. :)

1943. gads. Otrais Pasaules karš rit pilnā sparā. Lai arī sabiedroto spēki jau ir apturējuši Trešā Reiha ekspansijas, nacistu karamašīna joprojām kontrolē lielu daļu Eiropas. Neskatoties uz kontroli pār Eiropu, Fīrers pieprasa pilnīgu pasaules kontroli. Šajā brīdī mēs iepazīsimies ar Heinriha Himlera biedu — Schutzstaffel (SS) vienībām un to plānu pārņemt vadību pār «Black Sun» misticisma kultu. Ja esesiešiem izdotos pārņemt vadību pār «Black Sun» — uz Zemes nebūtu nevienas armijas, kas spētu stāties Trešā Reiha ceļā. Jā, neviena armija to nespēs, bet viens labi pazīstams vīrs gan! Vīrs, kurš jau iepriekš ir izjaucis Himlera Ubersoldat programmu un noskalojis podā Heinriha Pirmā augšāmcelšanu. Un kārtējo reizi Pasaule lūdz B.J. Blazkoviča palīdzibu.

Pāris ekrānšāviņi un video rullis.
a.jpg
b.jpg
c.jpg

Avoc.

j j j