WASD.LV

wasd_logo_0
Siers peļu slazdā? Nē.

Runa ir par kvalitatīvām bezmaksas spēlēm vai to “stand alone” versijām, kuras brīvi iespējams lejupsūkāt plašajā tīklā un izbaudīt tiešsaistes FPS (First Person Shooter) burvību un lecampriekus, komandas taktisku saspēli un uzvaras garšu.

Lai neapmaldītos plašajā spēļu jūklī un sniegtu kvalitatīvu padomu, ir izveidots tendenciozs projekts foruma veidā ar tālupejošu mērķi kopā ar pilnasinīgu ziņu lapu kļūt par teju lielāko un vienīgo vietni Latvijā, balstītu uz nesavtīgu atdevi un ilggadēju pieredzi daudzu spēļu portālu administrēšanā un vadīšanā.

WASD.LV

Krietna deva svaiguma un zaļumu latvieša parastā spēļu virtuvē, tā teikt. :P

Mīļa paaiztikšanās un vasarīgs sveiciens TokRai par elegantu hostingu. :*

j j j

Wolf Team closed beta.

Kārtējais pasta balodis aicina skriet, lekt un ziņot ražotājiem par vaboļiem. Patiesībā jau nesapratu, kālab “beta” un pie tam “closed”, jo pēc atrodamās informācijas spēle lecama jau bija pagājušā gadā. Taču, kā esat pārliecinājušies, es visu uzzinu pēdējais un parasti visi pār mani izģērbjas :P Piemēram, šo teikumu es labprāt lasītu starp rindām, otrādi un ar visiem iespējamiem zemtekstiem.

This invitation-only beta release is only available to Aeria Games members who received this email.

Pāris padomi un instalācija atrodama ražotāja mājuplapā, kā arī pliks WolfTeam_Install_2009_06_24.exe vietējās ārēs. Vēl nepieciešams reģistrēties. Iespējams, ka ar to pietiks, jo pastā nebija nekādi key vai paroles. Velkam, liekam virsū, beigās apskatam, kā tiek noskanierētas un vajadzības gadījumā uzliktas DirectX versijas. Startējam, ievadāmies ar iepriekš reģistrēto info, pagaidam kārtējā ūber prethakeru zofta atjaunošanos un lecam skatīt, kas tas par kārtējo sūd šedevru FPS lauciņā. Pie tam, bezmaksas.

Netulkošu.

Company: Aeria Games & Entertainment
Date: 20 Jun 2009
Santa Clara, Calif. (June 18, 2009) – Aeria Games has announced the upcoming Closed Beta launch for the Free to Play game Wolf Team.

Wolf Team is a fast paced First Person Shooter (FPS) that features the ability for players to transform between playing as a human or as a werewolf. With seven different game modes, players can fully explore the advantages of both forms, from the firepower of humans to the speed and brutality of wolves.

Wolf Team offers many exciting features including:
· Fast-paced FPS action for up to 16 players at a time!
· Large assortment of modern weaponry
· Transform into a werewolf for up-close combat and ability to run along walls
· Special competitions and benefits for clan members
· 7 exciting game modes including Death Match, Destruction, and Conquest
· 15 different maps in a variety of different shapes and sizes

Closed Beta is scheduled to begin June 24, 2009. Players are encouraged to find out more and sign up for the beta at the Wolf Team website.

Kamēr iebraucu, kur kas kokā, pagāja kādas vairākas stundas vairākās dienās, kuru laikā lēnām viss milzīgais es ievadījos spēles kartēs, misijās, taktikās, izturēšanās, desošanas, lekšanas un mutācijas veidos, kā arī pretinieka izbeigšanas efektīvākajos līdzekļos un klupināšanas paņēmienos manā skatījumā un varējumā. Sākuma ekrānšāvienus, dabīgi neredzēsiet. Zemāk tikai labākie un kuri man patika. (:

Praktiski un pāris vārdos mans nevienam neinteresējošais viedoklis.

Tas viss ļoti stipri atgādina CombatArms. Gan spēlēšana, gan izvēlnes, gan naudas, bonusu un dažādu ieroču pieejamība. Komandas spēle (cik nu viņa var būt kā tāda publiskajos serveros) un veicamie uzdevumi arī. Tracina vilka lomā esošais trešās personas skats, kad brīžiem neko neredzi, kur bliezt, taču ir arī viens būtisks plusa elements – ātrums, augstāka lekšana un skriešana pa sienām. Kuras, savukārt, takstiska un laicīga izmantošana klanu kaujās varētu nest zināmus rezultātus.
Hedšotu procents ir neierasti augsts pēc CA – ložu izkliede minimāla.
Samērā prasīga tīkla pieslēgumam, it sevišķi pret pingu, ražotājs pat nerekomendē modema pieslēgumu. Kā lielāks pings tā izmet uz desktopa ar tukšuma sajūtu.
Loģiski, uz labas kastes ietu tīri raiti. Es uz savām abām mezozoja ēras kastēm brīžiem skatos slaidšovu pie min uzstādījumiem.
It kā ir dalītā hitbox sistēma, bet pašreiz betā liekas, ka visur vienādi.
[nggallery id=13]

Principā, šad tad uzlekt var. Pārmaiņas pēc.
Lielāka jautrība sistu vilni ieraujot un kopā ar žūpām no ē-arābiem. :)

Trijnieciņš ar plusu pēc vecā.
Taču, kas nav mazsvarīgi – bezmaksas.

j j j

Wolfenstein 2009 intro.

Varen smuks video rullis šogad gaidāmajai Wolfenstein lēkājamai spēlei.
Siltas, nedaudz miklas atmiņas pārņem atceroties iepriekšējo RTCW versiju, online mačus, piekritēju komūnas cepšanos un intrigas. :D
Pirmā spēle un iepazīšanās ar datoru kā tādu … ehh …

j j j

QUAKE LIVE beta.

What is QUAKE LIVE?

Originally dubbed “QUAKE Zero” when we announced the project at QuakeCon 2007, QUAKE LIVE will be a freely available, updated version of QUAKE III Arena that you access and play through your web browser.

Nemaz tik daudz smiltis neizbira un, skat’ man, beta atslēga rokā. Pat neatceros, kad pieteicos … :x
Piereģistrējos, vēlreiz piereģistrējos, lejupsasūkāju mazu pre-instalāciju un pēc nepilnas stundas, paburkšķot uz īdošo un pukšķošo tīkla ātrumu, ķēros pie lēkāšanas. Uzreiz atklāšu kārtis un izģērbšu ar acīm, sacīdams, ka man nav īpaši liela pieredze kveiku spēļu sērijās. Laikam vainīga ieliktā rokās iespēja uzreiz mesties citās FPS smilškastēs – RTCW, ET, QW un pašreiz aktuālais CA.

Taču tas nebūt nemazina kveika ārprātīgo spēles ātrumu un gaļas kaudzes. Pat spēlējot caur interneta pārlūku. Video iestatījumi un lēkājamo taustiņu piesiešana savām vajadzībām patīkami minimāli. Ir iespēja izvēlēties fullscreen, taču man uzreiz ieslēdzās slideshow un nācās atteikties no tādas domas. Uz 21” pietiek ar pārlūkā embedēto skatu. Savukārt uz 17”, šķiet, ka nebūtu aršana. Visā visumā un plašos vilcienos ierasti ellīgi ātra spēle, neprasoša lielas instalācijas, kā arī mazliet griboša normālu v-karti, atmiņu un inteneta pieslēgumu. Prieks un izklaide garantēta.
Tas viss par baltu velti. Kā ET un CA.

http://www.quakelive.com/

j j j

Mafiozi.lv


Maksims iečivināja par jaunu LV browser based laika kavēkli – MAFIOZI. Vienkārša līdz nemaņai. :) Būs ko padzenāt.
mafiozi.jpg

j j j

RTCW kino.

Pāris burti tiem, kas nav vēl pamodušies vai nav nemaz gājuši laizīt kāju pelēkajai – Return To Castle Wolfenstein bija un vēl joprojām ir galvu reibinošs pirmās personas lecamšūteris gan pret spēles AI, gan onlainā pret tādiem pašiem dzīviem lempjiem un tipiņiem, balstīta uz trešā kveika dziņa. Parādījās tālajā 2002. gadā. Nebildīšu ne vārda par pavadītajām nakts stundām, norautajiem pasākumiem un darbiem, adrenalīnu atbildīgos mačos un lielu cepšanos mazajā Latvijas RTCW komūnā. :P
Piedāvāju lejupsasūkāt elegantu RTCW kino un izbaudīt krāšņas ingame aktivitātes.
PulpFixion-x264.mp4
704 Mb, 24 min.
Tiem, kas ar FPS ir uz jūs un WW2 tēma neiet pie sirds, – netērējiet lieki laiku. :P

j j j

Return to Castle Wolfenstein.

Atļaušos iekopēt nelielu daļu no pudeles brāļa, Netgames pārstāvja Zivs raksta un dalīties neviltotā priekā par jaunumu – būs jauns RTCW. :)

1943. gads. Otrais Pasaules karš rit pilnā sparā. Lai arī sabiedroto spēki jau ir apturējuši Trešā Reiha ekspansijas, nacistu karamašīna joprojām kontrolē lielu daļu Eiropas. Neskatoties uz kontroli pār Eiropu, Fīrers pieprasa pilnīgu pasaules kontroli. Šajā brīdī mēs iepazīsimies ar Heinriha Himlera biedu — Schutzstaffel (SS) vienībām un to plānu pārņemt vadību pār «Black Sun» misticisma kultu. Ja esesiešiem izdotos pārņemt vadību pār «Black Sun» — uz Zemes nebūtu nevienas armijas, kas spētu stāties Trešā Reiha ceļā. Jā, neviena armija to nespēs, bet viens labi pazīstams vīrs gan! Vīrs, kurš jau iepriekš ir izjaucis Himlera Ubersoldat programmu un noskalojis podā Heinriha Pirmā augšāmcelšanu. Un kārtējo reizi Pasaule lūdz B.J. Blazkoviča palīdzibu.

Pāris ekrānšāviņi un video rullis.
a.jpg
b.jpg
c.jpg

Avoc.

j j j