7 things or chainblogging. Septiņas lietas.

Mazs apkopojums vēsturei par kādreiz minētām un apkopotām septiņām lietām tā saucamajā blogosfērā.

Mr. Serge te nodeva stafetes kociņu:

1. Kas ir pirmā lieta, ko tu iedomājies, kad piecelies no rīta?
Sieva.
Ja apstākļi veiksmīgi sakrīt, tad sekass.
Seko cigarete.
Jā, pirms krūzes kafijas or stipras melnās tējas.
Tad var atvērt acis un uzvilkt drānas.
Ja ir apetīte, – плотний завтрак.

2. Pirmā lieta, ko tu pamani pretējā dzimumā?
Gurni, jebšu vietas, kur viduklis pārvēršās staigājamos.
Zeķes vai zeķubikses.

3. Pirmā lieta, ko ņemtu līdzi uz neapdzīvotu salu?
Šveices nazītis

4. Kas ir pēdējais, ko tu apēdi?
Kārtīgus, divas šķīvjus biešu zupas ar kaudzi svaigiem sīpollokiem un vistu muguriņām, un mazliet degvīna.

5. Pēdējais cilvēks, ar kuru tu runāji pa telefonu?
Dēls.

6. Pēdējā filma, ko tu noskatījies?
Par filmu nenosauksi, bet pirms pēdējās iemigšanas bija “12 krēsli” pa TV3+.
Klasika, однако!

7. Pēdējā grāmata, ko tu lasīji?
Teodora Dreizera “Finansista” pirmā un trešā daļa.
Otrā vēl nav trāpījusies.
Piebildīšu, ka pirms šīm divām, darbā izrautām,pēdējā laikam bija Hašeka daiļrade.

Un tagad seko pati stafetes sāls – Šulcs, kurš sen nav ne pušplēstu vārdu bildis, rozā burti, signis, un lai iet maijart.

j j j

Pie Humberta. Grāmatu veikals, bufete un lasītava.

Tā kā es arī devu nelielu artavu grāmatu veikala, bufetes un lasītavas “Pie Humberta” veidošanā un tapšanā, tad atļaušos pareklamēt atklāšanas burziņu, fotopasākumu, tweetup un vienkārši dalīšanos priekā vienkopus:

Veikals, lasītava un bufete “Pie Humberta” ir tapusi, lai grāmatas, lasīšanu un visu ap to, padarītu pieejamāku, tveramāku un patīkamāku, lai veidotu interešu biedrus un vairotu lasīšanas prieku labā kompānijā.

“Pie Humberta” divas atklāšanas dienas sāksies ar tweetup, kura galvenā tēma būs – grāmatas un lasīšana fotogrāfijās. Pasākuma laikā varēsiet relaksēties patīkami radošā atmosfērā kā arī piedalīties profesionālā fotosesijā. Dalībnieku fotogrāfijas tiks izvietotas galerijā un labākās fotogrāfijas, pēc divu nedēļu balsojuma rezultātiem, autors tiks pie balvas – (vīns, un žurnāla “Foto kvartāls” abonements).

Tweetup tiek rīkots ar “Fotokluba SIENA” atbalstu.

Uz pasākuma laikā radītajām fotogrāfijām tiks izvietoti “Pie Humberta” un sponsoru logotipi un fotogrāfijas tiks izvietotas (iesaistītas) saciālajos portālos (twitter.com, facebook.com, draugiem.lv), tādā veidā paši dalībnieki arī veicinās tweetup un fotogrāfiju ar logo, popularitāti un izplatību.

Aicinām visus fotografēt gribētājus uz glāzi vīna in radošu atmosfēru pievienoties Pie Humberta atklāšanas pasākumā šā gada 9.jūlijā plkst. 20:00

[singlepic id=201 w=320 h=240 float=none]
Berga bazārs, Marijas iela 13, k2, Rīga.

j j j

Iespējams, labākie čebureki pilsētā 2.

[singlepic id=173 w=320 h=240 float=none]
Jaunība aizrit nemanot, puķes novīst un pudeles brāļi kļūst prātīgāki. Pienāk tā saucamie labākie dzīves gadi. Šajā periodā čomi arvien retāk satiekas bāros, publiskos stumdiņos vai vārtrūmēs, kur parasti meklēja trešo, darīja īstu vīru lietas un lenca skuķus. Jautrās atkalredzēšanās mirkļi tiek baudīti brīvdienu rītos kādā no Rīgas tirgiem, liekot otrajām pusītēm manāmi uztraukties, raukt uzacis un ierasti paburkšķēt par kavēšanos un “Davai, vienu maziņo … !?”.
Tādos “kā iet, ko dari” mirkļos der kāda dievīga zacene, un, gadījumā, ja zvaigznes un apstākļi ir iegrozījušies labvēlīgi, meklējot cauraudzīti zupai vai gaļu šašlikam pie sava pārdevēja Centrāltirgū, tad tieši tur, pie paviljona izejas Daugavas pusē tirgo, iespējams, labākos čeburekus pilsētā. Sešdesmit pieci mūsu kapeiki gabalā un mazi vēdera prieki garantēti.

P.S. Kā aculiecinieki un uzticami avoti ziņo – čebureki Tērbatas ielā esot pagalam un nepieejami. :/

j j j

Trīs māsas un neatvairāmais Harmss Austrumu robežā.

Nedēļu atpakaļ divas stundas paskrēja nemanot nostaļģiskā padomju, piebalgas alus un “Austrumu robežas” gaisotnē. Mazliet vēlāk atskāru, ka “Trīs māsas un neatvairāmais Harmss” perfomances laikā nebiju iedomājies par darbu/naudu un visu laiku acis bija piekaltas skatuvei, Raimondai Vazdikai, Ievai Akuraterei, Ilzei Gruntei, ģitārām, klavierēm un vaļējiem, mazliet putojošiem prieka dziras kausiem.
Stipri patika dabīgā instrumentu skaņa, mazliet pastiprināta ar amplifieri, taču ne pārāk skaļa. Neizdzēšamu iespaidu atstāja monumentālā, nesatricināmā multiinstrumentāliste Ilze – brīžiem pat izspruka kāds gaumīgs joks un seju rotāja neviltots smaids. Arīdzan Vazdika nebija zemē metama – eleganti izrādīja aktiera māku un lieliski atdarināja sievieti ideālo. Savukārt Ieva visu laiku asociējās ar Pērkona koncertiem un pārnēsājamiem kasešu atskaņotājiem pirms atmodas, kā arī raudošiem skatītājiem/klausītājiem atmodas sākumā astoņdesmito beigās.
Mazliet urdīja sajūta, ka meitenes tā īsti līdz galam neatbrīvojās, pilnībā neuzkurināja publiku un palika daudz kas nepateikts/neizdziedāts. Ja strādā, tad kā zirgs. Ja dzer, tad kā teļš ūdeni. :P
austrumurobeza
Iesaku.

j j j

Alternatīvais konkurss par e-talona dizainu.

Mārim šodien “stipri iepatikās” jaunais e-talona dizains un viņš ne mirkli nešauboties ellīgi trieca dūri pret galdu, sulīgi nolamājās un izsludināja mazu konkursiņu Rīgas Satiksmei par prieku. Pie tam ar balvu – padārgu lasāmo priekšmetu par dizainu. Svešā mēlē gan jāteic, taču nieks – ielikšu kastītē un pie pirmās izdevības lielīšos.

Bet pagaidām mana ikdiena būs vienkārši patīkama kopā ar pievilcīgo un izskatīgo e-talonu.

Uzlabotais e-talona izskats padarīs e-talonu patīkamāku ikdienas lietotājam. Savukārt pilsētas viesiem e-talons var būt patīkama piemiņas lieta no viesošanās Rīgā.

Aidā, pie kritikas!

[singlepic id=186 w=320 h=240 float=none]

j j j