Klasiskās mūzikas ģēniju skaņdarbi bez autortiesībām.

Jā, jau finiša taisnē ir iesoļojis visnotaļ atbalstāms projekts “Record and release free music without copyrights” par kvalitatīvu klasiskās mūzikas ģēniju skaņdarbu pieejamību publiskai lietošanai un pilnīgi bez maksas. Lai gan autortiesības uz tiem vairs neattiecas, tu vari tikai klausīties nopirkto disku, nevis iemontēt savā mājas video rullī un tirgot uz nebēdu. (Labojiet, zinošie.) Tad nu puiši un meitenes no Musopen ir pielikuši nesavtīgas pūles un savākuši stipri vairāk zaļos, netīros papīrīšus no paredzētās summas orķestra un skaņu režisoru algošanai, kā rezultātā tiktu uztapināta kvalitatīvas klasiskās mūzikas (un ne tikai) kolekcija, kura būtu brīva no jebkādām autortiesībām. Bija nepieciešami $11,000, taču uz doto brīdi ir jau noziedota $54,666 liela summa skanošā, un ļoti iespējams, ka līdz rītdienas rītam tā vēl nedaudz palielināsies.

Musopen is an online music library of copyright free (public domain) music. We want to give the world access to music without the legal hassles so common today. There is a great deal of music that has expired copyrights, but almost no recordings of this music is in the public domain. We aim to record or obtain recordings that have no copyrights so that our visitors may listen, re-use, or in any way enjoy music. Put simply, our mission is to set music free.


 

j j j

Pārākais bezmaksas mūzikas straumēšanas serviss.

Cietos, cietos, taču sajūsma un prieks nevaldāms ar joni šļācās laukā … woohoo !

Mēneša prieks – Jango. Pārākais un teju vislabākais bezmaksas mūzikas resurss tīklā no zināmajiem un izmēģinātajiem. Kauss als un slavas odas pienākas Mr. Serge par iepazīstināšanu.

Reģistrējamies, izvēlamies mūzikas žanru, cepam savu staciju, sametam iekšā sev tīkamos ansambeļus, paņemam als kausu, aizsmēķējam, pastumjam pelnutrauku malā un liekam kājas uz galda. Uz skandām ART Audio H-150 (mūsu prece lietuvas lapā) padodam aptuveni 2/3 no jaudas ietaises nelineārās pastiprināšanas līknes un kaifojam līdz kāds mūs iztraucēs šajā patīkamā nodarbē.
N.B! Ir pieļaujama baudīšana grupās.

Serviss automātiski pievieno playlistē līdzīgus skaņdarbus. Atzīmētās dziesmas kā “pašas, pašas” tiek skandinātas biežāk. Iepēja rediģēt, izveidot savas, kā arī meklēt un klausīt domubiedru stacijas. Kā nelielu karoti mucā varu minēt dziesmu dažādo skaļumu un manas necilā retro dzelža veiktspējas trūkumu. Ja lapa ir vaļā iekš FF, tad sākās ķeršanās, bakstīšanās un aiztures citiem šā brīža procesiem. Ir jau ar apkarināts ar dažādiem plaginiem. :) Tālab mūzikas straumēšanu lieku caur Operu un tīklā lēkāju ar FF.

Upd.
Septiņdesmito, astoņdesmito un deviņdesmito roka daiļrade un mikslis manā gaumē.
P.S. Sāku skatīties – laikam no malas, nereģistrējies nevar klausīties. :/ :)
Upd. Sapinos jau – netieku skaidrībā par skanēšanu bez reģistrācijas. No viena dzelža izlogojoties skanēja, no otra dzelža, ne reizi neielogojoties neskan.
Ehh, sīkums. ((:

j j j

DDT

Par nožēlu, jāteic, nav mums tāda cilvēka ar izteiktu mugurkaulu.
Ieteicams 100 gr schnāps pirms un pēc … :x
Here we go:

Ševčuk, cepuri nost, kāju virsū!

j j j

Omar & The Howlers.

Lirisks iestarpinājums aiz pirmās daļas.
Vakar klausoties blūza staciju, uzrāvos uz manas jaunības ģitāru vīriem – Omar & The Howlers. Un uzsita smeldzīgu, nostaļģisku un miklu muzikālu atmiņu noti. Aizrautīgi lecu iekšā tīklā, viņu lapelē, un nenobrīnījos, cik daudz albūmu sacepuši. O_Oo- Par nožēlu jāteic, ka demonoīdā uz sitienu bija tikai divi audio diski un viens skatāmais ripulis, kurus tad žigli arī pārvilināju uz HDD. Vareni stīgu raustītāji un klasiski žanra pārstāvji ar īpatnēju solista balss tembru. :) Te laikam varētu piebilst, ka plašām tautas masām tāda veida muzāriņš vai nu piedur un cepina, vai arī ir kategoriski nebaudāms.
Kvalitāte nekāda, bet skats uz stilu radīsies.

j j j

Return to Castle Wolfenstein.

Atļaušos iekopēt nelielu daļu no pudeles brāļa, Netgames pārstāvja Zivs raksta un dalīties neviltotā priekā par jaunumu – būs jauns RTCW. :)

1943. gads. Otrais Pasaules karš rit pilnā sparā. Lai arī sabiedroto spēki jau ir apturējuši Trešā Reiha ekspansijas, nacistu karamašīna joprojām kontrolē lielu daļu Eiropas. Neskatoties uz kontroli pār Eiropu, Fīrers pieprasa pilnīgu pasaules kontroli. Šajā brīdī mēs iepazīsimies ar Heinriha Himlera biedu — Schutzstaffel (SS) vienībām un to plānu pārņemt vadību pār «Black Sun» misticisma kultu. Ja esesiešiem izdotos pārņemt vadību pār «Black Sun» — uz Zemes nebūtu nevienas armijas, kas spētu stāties Trešā Reiha ceļā. Jā, neviena armija to nespēs, bet viens labi pazīstams vīrs gan! Vīrs, kurš jau iepriekš ir izjaucis Himlera Ubersoldat programmu un noskalojis podā Heinriha Pirmā augšāmcelšanu. Un kārtējo reizi Pasaule lūdz B.J. Blazkoviča palīdzibu.

Pāris ekrānšāviņi un video rullis.
a.jpg
b.jpg
c.jpg

Avoc.

j j j

Vārdi dziesmai. Smukai dziesmai.

Glupi – Tildi nelietoju un negrasos, WinLat arī nē, tikai klasisko XP “alt” priekš garumzīmēm – a šis neparko blogspotā negrib lielo, garo Ā rakstīt – grib, lai es haiperlinku lieku.
Upd. No darba pēča viss bumbās.

Pieminēšu arī Jāzepu, kurš cīnās par valodas raitu plūšanu, un kuram piekrītu, bet kuru neievērošu.
Protams, drusku padzenājot zivs un citus SH iemītniekus, padzerot kāc als, kursors neviļus uzspiedās uz Šaniju, tās, kuras mājās (tās nav klasiskā izpratnē divstāvīga ģimenes māja ar >200 kvadrātiem, garāžu ar vairākiem auto, kurā sieva var atļauties katru dienu vārīt g00rdas zupas vīram un diviem-trim bērniem, mazgāt veļu ar tagad arī citronu smaržu/garšu mazgājamiem līdzekļiem, kur lielākais ies IT jebšu foto/mākslas pulciņā, savukārt mazākais/ie vārtīsies netālu esošās pirmsskolas iestādes pagalma tikko izdīgušajā zālītē, brīvdienās apskatīs tuvās aizkalna zemes, ceps parastas ābolu kūkas un cīnīsies par vietu plaši apgaismotajā ēdamistabā uz galnā beņķa, nē, nevis kur surround skaņa, bet gan kur kaķim patīkās vadīt bezrūpīgas dienas un gulšņāt kuli kasot, un klausīties sievas izteicienos, ka var konservēt dajebko) laikam viss notiek klasiskas ārzemju ģimenes apmēros, bet kuras standarti nau pielīdzināmi šejienei.

Pārlaist nakti bez sievas un bez seksisa, bez tā, kas mūs padara par vidusmēra latviešiem, darot TO 2-3 reizes nedēļāa … :P Īzī … Tas taču ir elementāri. Sievietes negrib darīt TO kaukur un kur pagadās! Redz vajag priekšspēli, vīnu, sveces un svečturus, normālus knaģus, kuri nelūzt, uzmanīgas un līganas kustības, palielus, lasi – labus/dārgus katlus zupai un stabilitātes sajūtu vecajam galdam, naudu un kandidēšanu saeimā.

Upd. Es taču, pārlasot un meklējot kļūdas, acerējos par naudas kā tādas un tās lieluma nozīmi sievietes un vīrieša attiecībās, ko nez kāpēc piemirsu pieminēt … :x

Bet, ibio, vai tas palielinās elementāro, ikdienas nepieciešamo, kopīgi ar dzīvesbiedru veikto ejakulāciju/orgasmu skaitu? Nē. Pieredze rāda, ka nē.

Drusku sāk vārīties par šo tēmu manī. Vīriešī grib visu laiku un te pat, uz vietas tankā, un galu galā sūda būšana ar tām sievietēm. Lieku punktu vēlreiz un aiz auss, – jāztirzā šīs, ne jūsu, problēmas atklāti un no mana skatu punkta. Nākošreiz.

Upd. again. Drusku nopūlējos izliekot domu …

Es esmu manāmi sapriecājies!
Subject:

“Any Man Of Mine”

Any man of mine better be proud of me
Even when I’m ugly he still better
love me
And I can be late for a date that’s fine
But he better be on
time

Any man of mine’ll say it fits just right
When last year’s
dress is just a little too tight
And anything I do or say better be okay
When I have a bad hair day

And if I change my mind
A million
times
I wanna hear him say
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah I like it that
way

Any man of mine better walk the line
Better show me a teasin’
squeezin’ pleasin’ kinda time
I need a man who knows, how the story goes
He’s gotta be a heartbeatin’ fine treatin’
Breathtakin’ earthquakin’
kind
Any man of mine

Well any man of mine better disagree
When I
say another woman’s lookin’ better than me
And when I cook him dinner and I
burn it black
He better say, mmmm, I like it like that yeah

And if I
changed my mind
A million times
I wanna hear him say
Yeah, yeah,
yeah, yeah, yeah I like it that way

Any man of mine better walk the line
Better show me a teasin’ squeezin’ pleasin’ kinda time
I need a man who
knows, how the story goes
He’s gotta be a heartbeatin’ fine treatin’
Breathtakin’ earthquakin’ kind
Any man of mine

Let me hear you
say yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
I like it that way

Any man of mine
better walk the line
Better show me a teasin’ squeezin’ pleasin’ kinda time
I need a man who knows, how the story goes
He’s gotta be a heartbeatin’
fine treatin’
Breathtakin’ earthquakin’ kind
Any man of mine

You
gotta shimmy shake
Make the earth quake
Kick, turn, stomp, stomp, then
you jump
Heel to toe, Do Si Do’
Til your boots wanna break”
Til your
feet and your back ache
Keep it movin’ ’til you just can’t take anymore
Come on everybody on the floor
A-one two, a-three four
Hup two, hum
If you wanna be a man of mine, that’s right
This is what a woman
wants…

j j j