Jawohl!

Jawolh !

Ich bin eine gutlichec abschrechen to
congratulieren in der gemenschen der
dzimsandienen. Kaput.

Your diere friende.DF.

hail

Tak joptv, Pļaviņ, pats zini, ka mīlu! :D

j j j

Baltic Bitches SPA. (Nothing special – SPA edition)

Man palika kauns. Tiešām.
Nav brīnums, ka aizjūru smukie un ne tik vīrišķi brauc uz Rīgu nokniebties, padzīvot jautri un ar dāmām. Pilnīgi uzsita asinis.

Ieva, tā, kura Treija, izteica savu sašutumu par nevīžīgu un briesmīgu angļu valodas prasmi Mairitas Solimas reklāmas rullī, domātam potenciālajiem ārvalstu tūristiem. Pat es, kurš teju neko nesaprot no svešvalodām, piekrītu Ievai un lecu domu kopsolī. Bet tas vēl būtu nieks. Vaļīgi atgāzusies pret stūri, baltā halātiņā un ar dvielīti nosegtu matu sasuku ne visai pārliecinoši stāsta tūristam viņpus monitoram par milzīgo SPA ietekmi uz veselīgu dzīvesveidu un to visu demonstratīvi pasvītro ar citām iespējamām modelēm. Tūrists ārzemju, ūsainais tak sapriecāsies, visu pametīs vaļā un desos šurp pieņemt SPA proce-duras.

Ļ. cien. Mairita Solima, lūdzu, apsver iespēju nomainīt esošo video rulli kaut vai pret necilu plakātu vai pastkartīti, lai man nav manāmi jāuztraucās. Vismaz www2.latviatourism.lv/international lapā. Paldies.

Rūpējoties par lasītājiem, kuri ieklīdīs pēc vairākiem gadu desmitiem šajā rakstā un nesapratīs par ko ir stāsts – lejupsūkājams video rullis.

j j j

Mafiozi.lv versus SuperBaby.lv


Mafiozi.lv ieskrējies, uzņēmis ievērojamus apgriezienus, griežās rūkdams un aizrautīgi lēkā pa tikko nolijuša lietus peļķēm.
Un te pēkšņi no stadiona tālākā, paša ziedošākā stūra ar lecamauklu padusē izlec daiļš sievišķis tikko pamanāmā, tumši sarkanā bikini – SuperBaby.lv.
Abiem mutes vaļā un siekalas pa gaisu. Pa pliko. Kurš mitrāks? :XD

gamingkey.jpgpinkkey.jpg

j j j

Sekss Čiekurkalnā.

Bet protams. Ar rīta izklupienu uz Pārdaugavu šīsdienas autoprieki nebeidzās. Pagatavoju ielūgumus Jaunā gada banketam Juglas Pērlē, un, labu domādams, sazvanos ar klientu un lecu automobiletā, lai aizvestu gatavo produkciju un saņemtu dažas naudiņas. Un šķirtos ar labiem vārdiem līdz nākamai reizei. Šajā gadienā tas nav tāds parastais pasākums kā Šulcs izsakās – все клиенты — сволочи. :))
Tak nē, piļjaķ, jau ap 16.00 no Čiekurkalna netiek ar auto vispābā ārā kārotajā virzienā uz Juglu! Ne caur Viskaļu ielas, ne Krustabaznīcas pārbrauktuvēm. Redz, esot uzlabota satiksmes kustība, gājēju drošība un citas herņas, un uzbliezta čupa ar luksoforiem uz Ropažu ielas. Ekselenti. :x
Taču šo visu lielo satiksmes sūdu apspīd neliels saules stariņš vēsā piektdienas pēcpusdienā – mēs drīz šeit vairs nebūsim. Būsim citā sūdā. :))
Braukšu ap 19.00 – 20.00 uz Juglu un atpakaļceļā sarūpēšu kādu nieku ar stikla desu.
Priekā!

Upd. Arī 19.30 ir pakaļā. Lai gan nedaudz mazākā. Aizvedīšu rīt ar trambaju.
Sveiciens stikla desai!

j j j