Big Apple Plus.

Par riepām. Īsi.

Esmu lielu un apjomīgu riepu piekritējs, tālab pēdējos pāris gadus nobraukāju ar Geax Booze Light riepām.

Asfaltbetona segumam krāšņi. Krāšņi un lieliski, līdz mainot darbu un maršrutus, palielinoties nodilumam un nobraukumam, riepa kļuva plānāka un padevās asu priekšmetu kārdinājumam. Pat pāris reizes nedēļā vienu reizi. Pēdējais septiņu kilometru kātojums no notikumu vietas uz mājām deva sparu meklēt citas, labāk pasargātas, puncture proof riepas. Izrādās ir.

Izvēle krita uz Schwalbe Big Apple Plus modeli.

Papildus gumijas slānis riepas vidū strādā, un nu jau trīs mēnešus (velo sezona man ir pretēji ierastai –
ziemā no oktobra līdz maijam) esmu nobraucis bažu nezinādams. Kritiskākais bija atkušņa laiks, kad, sniegam un ledum kūstot, kā sniegpulkstenīši pēc ziemas parādās no kuslajām rokām izslīdējušo un neatgriezeniski bojāto stikla trauku gabaliņi.

Nedaudz smagākas, taču baiļu sajūtu izgaisina proporcionāli nobraukto kilometru skaitam. Iesaku.

j j j

Laime.

Definēt subjektu praktiski ir neiespējami. Svarīgākais laikam ir sajūta pašam un sekojošās manipulācijas, kuru rezultātā satisfikciju iegūst visi apkārtesošie un pats prieka avots.

Brīžiem atceros rīta laimes sajūtu. It kā tas kungs mani nav paņēmis savā varā, halucinācijas, degvīns un pelītes arī nespēlē izšķirošo lomu, bet fīlings bija fantastisks – iedomājies, tikko apjēdz sevi no rīta un prieks pa visu ķermeni.

Izskaidrot nevaru, bet fakts uz sejas.

j j j

Kartingi, ātruma cilts un pērkam kopā.

Labi, ka brīžiem paradās atgādinājumi par patīkamām lietām un procesiem nevis par aizvakar vajadzīgiem neizdarītiem darbiem. Šajā gadījumā tas bija par 12. oktobrī sarūpētajiem kuponiem Ātruma Cilts kartinga hallē. Pirmais bija atgādinājums no www.perkamkopa.lv pirms nedēļas pastā, kuru teju, teju jau piemirsu, savukārt pēdējā patīkamā pile bija nejauši ievērotais Skujiņa atgādinājums twiterī.

Labāk 22.00 vakarā nekā nekad, vai ne?

 
[singlepic id=323 w=320 h=240 float=none]
 
Labākais rezultāts, lasi mans :P, zinātājiem un lietpratējiem izraisīs nelielu ķiķināšanu un smīnēšanu bārzdā, taču man pašam viņš priekš trešās reizes mūžā liekas neticami izcils un elementāri uzlabojams nākamajās reizēs. Vienīgā neērtība bija stipri nogurušie roki un muskuļi, kuri neko vairāk par alus kausu cilāšanu un peļu dīdīšanu nav redzējuši.
Jauki.

Tomēr tas ir labojams, un pat, manuprāt, liekams nākamā gada jaunas dzīves to do sarakstā. Khe, khe.

Upd. Vēl viens pasta balodis ar atgādinājumu. Sīkums, bet patīkams.

Ir svētku un dāvanu laiks,
tāpēc arī “Ātruma cilts” kartinga halle tieši Tev pasniedz dāvanu.

Ja līdz 2010. gada 30.decembra plkst. 20:00 pierakstīsies uz brīvu trases laiku, zvanot uz tel. 28696161,
savu neizmantoto PerkamKopa.lv kuponu 10 minūšu braucienam ar kartingu Tu vēl varēsi izmantot 2011. gada janvāra pirmajās dienās.
Novērtē doto iespēju, izbaudot lielisku atpūtu “Ātruma cilts” kartinga trasē.

www.PerkamKopa.lv
Mazliet laimīgāki, jo varam atļauties vairāk

 

j j j