Google pasta balodis.

Vakar biju mazliet pārsteigts par pasta sūtījumu no Google. Vienīgais, kas likās ticami – kaut kas saistībā ar Adsense. Taču tā kā par uzkrāto summu knapi litru var sarūpēt, cerēju uz kādu uzlīmi vai zuvenīru, ar kuru lepni un paceltu galvu gozētos slavas saulītē starp citiem gīkiem. Bet nekā. Bija pienācis laiks verificēties un manuāli ievadīt atsūtīto PIN, lai pārliecinātos par Adsense kontakinformācijas pareizību un ļauno krāpnieku neesamību.
[singlepic id=325 w=320 h=240 float=none]

Mazliet sīkāk paskaidro pati/pats Google:

Kas ir PIN?
Lai iegūtu tiesības saņemt maksājumus savam AdSense kontam, visiem publicētājiem jāievada personīgais identifikācijas numurs (PIN). PIN kodi tiek izdrukāti uz baltas 4,5 x 6 collu (11,4 x 15,2 cm) pastkartes formāta lapas un nosūtīti pa parasto pastu. Lai apskatītu PIN saturošā sūtījuma ārieni, lūdzu, skatiet šo ierakstu: Kā izskatās PIN saturošais sūtījums?
Kādēļ ir vajadzīgs PIN?
PIN kodi ir nepieciešami, lai pārbaudītu jūsu kontaktinformācijas precizitāti un lai pārliecinātos, ka jūs varat saņemt savus maksājumus.
Kad es saņemšu PIN?
Mēs izdrukāsim un pa parasto pastu nosūtīsim jums PIN dažas dienas pēc tam, kad jūsu konta atlikums pirmo reizi sasniegs verifikācijas slieksni. Jums vajadzētu saņemt PIN 2-4 nedēļu laikā, taču var paiet ilgāks laiks atkarībā no jūsu atrašanās vietas.
Cik ilgā laikā jāievada PIN?
Lai ievadītu PIN, jums tiks doti 6 mēneši no sākotnējā izsniegšanas datuma. Ja 4 mēnešu laikā nebūsiet ievadījis PIN, mēs nomainīsim apmaksātās reklāmas jūsu vietnē ar neapmaksātām Sociālās palīdzības reklāmām. Ja 6 mēnešu laikā vēl nebūsiet ievadījis PIN, jūsu konts tiks atspējots un jūsu neapmaksātie ieņēmumi tiks atmaksāti attiecīgajiem reklāmdevējiem.
Ko darīt, ja nesaņemu PIN?
Ja nesaņemat PIN, varat pieprasīt divus PIN aizstājējkodus. Lai uzzinātu, kā pieprasīt jaunu PIN, apmeklējiet: Kā var pieprasīt jaunu PIN?.

Ja esat pieprasījis maksimāli atļautos 3 PIN un neesat saņēmis nevienu no tiem 90 dienu laikā, pierakstieties savā kontā. Lapā Pārskatu Kopsavilkums redzēsiet paziņojumu ar tālākiem norādījumiem.

Avots.

j j j

1188 uzziņu tarifi.

1188 pakalpojumi īstajā brīdī ir noderīgi, taču ir vērts paturēt prātā, ka tiešais savienojums no pārnēsājamā tālruņa ar datu bāzē sameklēto numuru maksā tieši tik pat, cik savienojums ar pašu 1188 – teju piecdesmit kapeikas minūtē.

Papildus ir pieejams pakalpojums 1188 tiešais savienojums, kas paredz, ka pēc klienta vēlēšanās Uzziņu dienesta 1188 operators klienta ienākošo zvanu uz Uzziņu dienestu 1188 savieno ar Uzziņu dienesta 1188 datu bāzē sameklēto tālruņa numuru Latvijā.

Sākot ar 2010.gada 1.aprīli tiek mainīti Uzziņu dienesta 1188 sniegto pakalpojumu tarifi:
Zvani uz 1188 no Lattelecom publiskā elektronisko sakaru tīkla abonentu līnijām vai taksofoniem turpmāk būs 0,40Ls/min (minimālā maksa par sarunu 0,40 Ls), kā arī 1188 tiešā savienojuma maksa būs 0,40Ls/min (minimālā maksa par sarunu 0,40 Ls). Tas joprojām ir par 5-9 santīmiem mazāk nekā zvanot no mobilā tālruņa, jo LMT un TELE2 abonentiem tarifs zvaniem uz Uzziņu dienestu 1188 ir 0.45 Ls/min, un BITE – 0.49 Ls/min.

Avots.

Upd. Tā kā Krizdabz arī pieskārās tēmai, uzmetu acis saviem informatīviem burtiem – izrādās avota links vairs nestrādā. Te būs jauns.

j j j

Key Promotion prezentācija.


Kā jau šauts zvirbulis ar trennētu ožu, zināju, kurp dodamies. Piekritu tikai tālab, ka sievs palūdza. Kā tu smuks vīrišķis atteiksi smukam sievišķim … ? :D Nelīdzēja arī ilggadēja un atkārtota skaidrošana par tāda veida pasākumos notiekošā lietderību. Iespītējās par tipa vienreizējo iespēju laimēt plazmas telli no Xoro un tikt iemūžinātiem fotomirklī, līdzīgi kā šie veiksminieki.

Jāiet un viss. Pirmdienā, plkst. 13.00. Darba dienā, starp citu. Uzcirtāmies, ietērpāmies svētku drānās un ar ierasto kņudoņu vēdera lejasdaļā devāmies pretim nezināmajam, lol.

Tā, liriskam ievadam būs gana.

[singlepic id=179 w=320 h=240 float=none]

Mūsu menedžeru komandai ir liela pieredze ceļojumu industrijā un mārketingā.

Par šo citātu nemaldīgi liecināja bariņš meitiešu baltās blūzītēs un īsos svārciņos pie ieejas prezentācijai paredzētajās viesnīcas Radisson telpās eleganti kūpinādamas un laiski tērzējot savā starpā. Tās, kuras nesmēķēja dažādu iemeslu dēļ, īsināja laiku stāvot iekšpusē un uzmanot katru, kurš ienāca pa puspavērtajām durvīm. Skriešus nesās klāt pa divām un laipni apvārdoja. Aizveda uz norises vietu, nosēdināja pie viena no 10 galdiem un laika šķiešana varēja sākties.

Mūsu personīgais konsultants (jā, jept, tas liecina par kompānijas attieksmi) izrādījās sakarīgs sarunu biedrs un miesās vājš vājais dzimums reizē. Patrinām mēles par un ap ceļojumiem, ieradās pārējie pāri ar konsultantiem un sākās process. Vietējā zeltene pilnīgi nebaudāmā sarafāna tipa kleitā kā tulks un zinošais vīrs prātvēders, atbraucis no “aiz kalna”, sāka iepazīstināt ar milzīgajām iespējām un neskaitāmajiem labumiem, kurus piedāvā tikai un vienīgi viņi. Parādīja video rulli, vēlreiz paļurinājām ar konsultanti, atkal atvērtu muti paklausījāmies reprezentablo pārīti ar gaumīgiem jokiem un tad sākās.

KEY PROMOTIONS ir Latvijā reģistrēta kompānija ar biroju Rīgā. Mēs esam mārketinga kompānija, kura piedāvā luksusa apartamentus un villas ekskluzīvos kūrortos, visā Eiropā. Sadarbībā ar mūsu partneriem varam Jums piedāvāt brīvdienu sistēmu, kura dos iespēju apmeklēt vairāk kā 2300 luksus atpūtas kompleksus visā pasaulē.
Šī sistēma ir labi izstrādāta un vairāk nekā 2000 cilvēku un viņu ģimenes dodas šajā atpūtā vairāk kā 30 gadus. Kluba locekļi var izvēlēties jebkuru atpūtu pēc viņu izvēles, ieskaitot tropiskās salas un kruīzes, kā arī slēpošanas tūres un slavenu pilsētu apmeklēšanu.

Četri simti divdesmit (420) lati par vienreizēju un nebijušu testa braucienu uz pasaules lepnāko kūrortu Tenerifē Kanāriju salās. Ekskursijas, pirmā vakara paēsties un padzerties (šajā mirklī noslēpumainais arzemju viesis Roberts izspļāva pārāko joku par sangriju un paģirām – loģiski, viesi un menedžeri bija gar zemi no smiekliem, lol), atrakcijas, pludmales, kalni, pērļu fabrika un visi pārējie tūrista parastā prieki pilnīgi bez maksas. Piecu zvaigžņu apartamenti četrām personām uz veselu nedēļu. Nu, kur tu cilvēk parastais vēl rausi tādu iespēju? Pieejams tikai par 420 Ls pēc vairāksolīšanas principa. Jāteic, viens padzīvojis pāris nopirka gan. ^^

Sekoja ilgi gaidītā loterija, kurā, loģiski, ieguvām smalkus sieviešu un vīriešu pulksteņus un, ak tu mī un žē, 50% atlaidi jau tā teju bezmaksas braucienam – tikai 210 Ls četriem cilvēkiem uz veselu nedēļu ar iespēju ieplānot ceļojumu 3 gadu garumā. OMG!

Sludinājums no TradeTuber lapas:

To whoever it may concern
We are a marketing company based in Latvia, Riga. We are looking for gift boxes with a pair of watches one for men one for woman. We need aproximatelly 1000 pieces per month. Can you provide me with some informations or quotes.

with regards
Giannis Typoas
general manager

Tas nekas, ka iemaksa jāveic tur pat uz vietas (Hansabankas bankomāts atrodas tieši foajē). Sliktākā gadījumā pāris stundu laikā, jo viņiem, redz, naudiņa jāsūta uzreiz uz Kanāriju salām. Tas nekas, ka loterija notiek atsevišķā telpā (garderobe) un citus prezentācijas dalībniekus nelaiž ne tuvu. Tikai pa pāriem un vienu pēc otra, konsultanta pavadībā.

Kopsavilkums pāris teikumos.

Vecais, labi atstrādātais triks ar uzbāzīgu reklāmu, psiholoģisku spiedienu un nekaunīgu naudas izvilināšanu.

Nezinātājs tiešām kodīs pirkstos un tās trūkuma gadienā skries aizņemties skaidru naudu, lai veiksmīgi iepirktu produktu un justos varen laimīgs. Viss ir saprotams – kur aitas, tur cirpēji, bet, jept, kāda suņa pēc nepasniedza siltas pusdienas, salātiņus vai kūciņas ar kapeju?

7. Viņi uzsver (protams, ka to pasaka tikai pēc prezentācijas), ka viņi ir MĀRKETINGA KOMPĀNIJA, nevis tūrfirma. Līdz ar to uz viņiem neattiecas nekādas normas naudas atgriešanu, ja viņi nevar izpildīt pakalpojumu.
8. Vēlreiz uzsveru, ka viņi apņemās TIKAI PIEDĀVĀT INFORMĀCIJU PAR IESPĒJĀM, NEVIS IZPILDĪT PREZENTĀCIJĀ RUNĀTO (lētas aviobiļetes, sagaidītājs tenerifē it kā esot, adreses, tel.numuri utt.)
9. Apartamenti uz nedēļu tiek piedāvāti, NEVIS KLIENTAM PIEŅEMAMOS DATUMOS, bet STARP PUSĒM SAKAŅOTOS DATUMOS.

Tātad, ja zvana konsultants, apsveic ar laimestu un, divreiz pārprasot, izrādās no “Key Promotion”, atkarībā no garastāvokļa, sakiet “paldies”.
Piekrišanas gadienā tas izrādīsies pilnībā zemē nosviests jūsu laiks, nerunājot nemaz, pasarg dies’, par naudu.

Citāti no SIA “KEY PROMOTIONS”, www.sudzibas.lv un www.delfi.lv foruma lapām.

Upd. Tvnetā arī copy/paste no delfi foruma. :D

j j j

Iepirkumu uzraudzības biroja uzaicinājumi un rezultāti vienuviet.

Čivinātājā no Andreja izskanēja mutiska vēlme pliko, daudziem, iespējams, nesaprotamo IUB RSS lentu padarīt pieejamu un pēc iespējas vienkāršāku plašajā tīmeklī, kā arī lai arājs parastais zinātu savu vietu un kurā dūmenī izkūp daļa no valsts netīro, zaļo papīrīšu.

Tad nu pagājušo ceturdienu uz ātru roku, ieguldot savu dārgo laiku :P, ātri uzmetu pagaidu, bezmaksas variantu WP vietnē. Bija viens mēģinājums “RSS to mail to blog”, bet tad atvērās čakra un ieraudzīju vienkāršāku – “RSS to blog”. To visu, ievadot visur savu neuzkrītošo reklāmu, par velti piedāvā xFruits, kurš turās joprojām virs ūdens:

04.06.2007 @ 10:29
neticu ka izdzīvos :P

04.06.2007 @ 10:51
Ja vēl kādus interesantus “kirpičus” pievienos un viņus nopirks, kas lielāks, tad izdzīvos.. A savādāk.. Nez.. Nu bet tad jau redzēs..

Pa šo laiku vēroju kā tas viss bez roku pielikšanas strādā, un vai pietiekoši labi process virzās uz priekšu. Jāteic, aizdomas par nelielu bremzi un pilnīgu jaunumu nonākšanu galamērķī ir. Paskatīšos vēl kādu brīdi, kā tas viss darbosies. Nedaudz uztrauc arī tas, ka bezmaksas WP nevar bakstīt un labot, apkarināt ar mantiņām un pilnvērtīgi iznesties, savukārt atsevišķam domēnam un tā nepieciešamībai nav pietiekami stipra pārliecība no manas puses. Varbūt uzaicinājumiem un rezultātiem katram savu vietni? QQ

http://iubrss.wordpress.com/

Komentāri, priekšlikumi, ambīcijas un pārējās tīkla emocijas tiks ar vēsu prātu izlasītas un konstruktīvi apdomātas.

ls100b

j j j

Iepirkumi un pultrūzija. Kas tas ir?

Vakar, uzņemot barības vielas taukas un gardas zupas veidā, piesēdu pie klaviatūras caurskatīt sabirušos RSS jaunumus. Jā, zinu, zinu, nelāgs ieradums mieloties pie monitora. (: Neviļus uzmanību piesaistīja nedzirdēts, neredzēts svešvārds pultrūzija un netālu tam acīs lecošā naudas izteiksme – 1546168,80 LVL bez PVN. Ehhh, ka varētu cepuri kuldams un šiki padzīvot … :P

Te plus webšāviens.

Maltīte tika atlikta un lecu tīklā skatīt, kas tas par zvēru.
Kā izrādās technoloģisks process:

Pultrūzija ir nepārtraukts tehnoloģisks process, kurā, velkot caur sakarsētu formu veidojošu filjēru ar termoreaktīviem sveķiem piesūcinātus stikla materiālus iegūst pilnīgi izveidotus stiklašķiedras kompozīta profilus ar sākotnēji uzdoto konfigurāciju. Filjērā notiek vadāms termoreaktīvs sveķu polimerizācijas process. Gatavie izstrādājumi satur 45 līdz 75 procentus stiklašķiedras pildvielas. Gatavam profilam nav vajadzīga papildus apstrāde. Izstrādājuma garums nav ierobežots un to nosaka patērētāja vajadzība un pasūtītāja transporta iespējas. Ievads pultrūzijas kompozītmateriālu konstrukciju projektēšanā

Ar pultrūzijas metodi izgatavots stikla šķiedras kompozīts tiek ražots no austiem un neaustiem stikla šķiedras materiāliem (pildvielām) un dažādiem sveķiem (saistvielām). Šī metode dod iespēju projektēt izstrādājumus ar noteiktiem raksturlielumiem plašā strukturālo īpašību diapazonā.
Tipiskie struktūras izstrādājumi satur 45% līdz 75% pildvielas. Tāda tipa kompozīts tiek plaši pielietots pultrūzijas ražošanā. Tam piemīt standarta mehāniskās īpašības, kuras vajadzības gadījumā var mainīt. Piemēram, stiprības robežas var mainīt no 40 MPa līdz 1000 MPa, atkarībā no pildvielas, šķiedru orientācijas un sveķu izvēles.
Visbiežāk izmantojamais kompozīta tips ir E – stikls (Tab.1.1). Var izmantot arī citas pildvielas ir dārgākas, bet tās ir, tāpēc būvniecībā tiek izmantotas retāk.

Izrādās vietējie bāliņi Latvijas viszinātniskākajā pilsētā Salaspilī ražo pasaulē itin pieprasītu stiklašķiedras kompozītmateriālu un pat iemanās pirkt jaunas iekārtas par tādu palielāku ciparu. Paliku nedaudz lepnāks un uzpūtīgāks. :P

Avoc.

Nedaudz manu tvirtuma sajūtu mazināja neizpratne par nākošo iepirkuma rezultātu. Kā var dižķibeles apstākļos slēgt līgumu uz pieciem gadiem? It kā jau varētu, bet mulsina summa – 1600000 Ls bez PVN. Viņi laikam ir zinoši un spēj skatīt ekonomisko situāciju valstī piecu gadu garumā.
Ātri galvā piemetot – aptuveni 50 kapeikas viena maltīte.

II.1.4) Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana Sociālās aprūpes centra “Ezerkrasti” klientiem un darbiniekiem līdz 20014.gada 01.jūlijam,. 7 dienas nedēļā, 4 ēdienreizes, 450 personas dienā.

V.3) NOSAUKUMS/VĀRDS KOMERSANTAM(UZŅĒMĒJAM), KURAM PIEŠĶIRTAS LĪGUMA SLĒGŠANAS TIESĪBAS
Pilns nosaukums/vārds
SIA “Fazer Amica”
reģ.Nr. : 40003556833

Te plus webšāviens.

Un pēdējais, visnotaļ triviāls iepirkums 396695 mūsu naudiņu vērtībā bez PVN Satiksmes ministrijai par ceļojumu aģentūras pakalpojumiem. Gana daudz ir stāvēts pie virpas, nepieciešams izlocīt kājas aizjūras smiltiņās, pasēdēt zem palmas ar margaritu rokās un melnu sievišķi blakus vai vienkārši aizbraukāt pieredzes apmaiņā. Jebkādā. :D

I.1) Līguma slēdzēja oficiālais nosaukums un adrese
Pilns nosaukums: Latvijas Republikas Satiksmes ministrija
reģ.Nr. LV 9000008868

V.3) NOSAUKUMS/VĀRDS KOMERSANTAM(UZŅĒMĒJAM), KURAM PIEŠĶIRTAS LĪGUMA SLĒGŠANAS TIESĪBAS
Pilns nosaukums/vārds
SIA „CEĻOJUMU BIROJS „Express Travel””
reģ.Nr. : 40003433929

Te un webšāviens.

j j j

AKKA/LAA paziņojums par autortiesībām internetā.

Mani smukie, uz Aleksandra Čaka ielas!

Par YouTube

Šobrīd Latvijas teritorijā portāls YouTube nav licencēts. Taču AKKA/LAA ir devusi atļauju Lielbritānijas autoru organizācijai PRS licencēt Latvijas autoru darbu izmantošanu YouTube portālā, sarunas notiek arī par Francijas teritoriju. Tas nozīmē, ka jau visdrīzākajā laikā arī Latvijas autori saņems atlīdzību par savu darbu publicēšanu portālā You Tube.

Jā, prieks, ka pašmāju autori varbūt kādreiz arī tiks pie autoratlīdzības.
Prieks, ka esat devuši atļauju Lielbritānijas autoru organizācijai PRS licencēt Latvijas autoru darbu izmantošanu YouTube portālā.
Prieks, ka solat šo brīnumu visdrīzākajā laikā.

Bet kur ir kaut lieks burts un mēģinājums šajā neveiksmīgajā informatīvajā materiālā ieviest skaidrību par esošo, absurdo situāciju, par to, kālab YouTube nav licencēts un vai tas vispār ir vajadzīgs.
Kur ir izskaidrots mechanisms, kā patlaban Jūtūbē pieejamie aizjūras autori saņems vietējā bāliņa samaksāto atlīdzību, pat ja, pieļausim varbūtību, kāds tiešām samaksā AKKA/LAA tarifu.
Un kāda ir YouTubes nostāja attiecībā uz jūsu nodomiem?

Tāpēc arī AKKA/LAA, atklājot, ka kādā mājas lapā ir ievietota saite uz kādu autoru darbu nelicenzētā interneta vietnē, piemēram, You Tube, vispirms vēršas pie saites ievietotāja, informējot viņu par to un lūdzot izņemt šo saiti. Ja tas netiek izdarīts, tad AKKA/LAA vēršas pie lapas hostētāja ar lūgumu pārtraukt nelegālā materiāla izplatīšanu.

Varbūt sākumā uzziniet, vai nav tieši no YouTube un autora, bez jūsu dalības (lasi – pelnītkāres), saņemta atļauja un tad tikai turpinat cerēt uz pāris knēķiem?

Tas nozīmē, ka, pirms ievietot saiti uz kādu darbu, ir jāpārliecinās, vai avots ir saņēmis autoru atļauju darbu lietošanai.

Tātad ir jāsāk sarakste ar YouTube un pašu autoru, lai uzzinātu, vai var legāli embedēt attiecīgo darbu?

Līdzīgi kā tie, kuri bija, ir un būs pie stūres, runājat gari un plaši, piesaucot likumu (loģiski, pašu veidotu) un svēto Jēzus tāfeli, mēģinat radīt prātīguma un pieredzes bagātu tipiņu tēlu. Jā, zābakam parastajam mute vaļā, biksiņas slapas un slienas līdz kurpju šņorītēm.
Bet, patiesībā, pasakat neko. :/

Nemaz nesākšu virināt barības uzņemšanas atveri par reprezentatīvo ē-pasta adresi: akka-laa@inbox.lv :x

Pilns, izklaidējoša rakstura “AKKA/LAA paziņojums par autortiesībām internetā” iekš Kakao.

Upd.
Saņemta vēstule no Latvijas interneta asociācijas ar LIA biedru, IPS un lielāko portālu turētāju viedokli par AKKA/LAA & YouTubes lietu.

j j j