Kartingi, ātruma cilts un pērkam kopā.

Labi, ka brīžiem paradās atgādinājumi par patīkamām lietām un procesiem nevis par aizvakar vajadzīgiem neizdarītiem darbiem. Šajā gadījumā tas bija par 12. oktobrī sarūpētajiem kuponiem Ātruma Cilts kartinga hallē. Pirmais bija atgādinājums no www.perkamkopa.lv pirms nedēļas pastā, kuru teju, teju jau piemirsu, savukārt pēdējā patīkamā pile bija nejauši ievērotais Skujiņa atgādinājums twiterī.

Labāk 22.00 vakarā nekā nekad, vai ne?

 


 
Labākais rezultāts, lasi mans :P, zinātājiem un lietpratējiem izraisīs nelielu ķiķināšanu un smīnēšanu bārzdā, taču man pašam viņš priekš trešās reizes mūžā liekas neticami izcils un elementāri uzlabojams nākamajās reizēs. Vienīgā neērtība bija stipri nogurušie roki un muskuļi, kuri neko vairāk par alus kausu cilāšanu un peļu dīdīšanu nav redzējuši.
Jauki.

Tomēr tas ir labojams, un pat, manuprāt, liekams nākamā gada jaunas dzīves to do sarakstā. Khe, khe.

Upd. Vēl viens pasta balodis ar atgādinājumu. Sīkums, bet patīkams.

Ir svētku un dāvanu laiks,
tāpēc arī “Ātruma cilts” kartinga halle tieši Tev pasniedz dāvanu.

Ja līdz 2010. gada 30.decembra plkst. 20:00 pierakstīsies uz brīvu trases laiku, zvanot uz tel. 28696161,
savu neizmantoto PerkamKopa.lv kuponu 10 minūšu braucienam ar kartingu Tu vēl varēsi izmantot 2011. gada janvāra pirmajās dienās.
Novērtē doto iespēju, izbaudot lielisku atpūtu “Ātruma cilts” kartinga trasē.

www.PerkamKopa.lv
Mazliet laimīgāki, jo varam atļauties vairāk

 

j j j

Ļ. cien./a. god. autovadītāj!

Prieku, izturību un veiksmi tev šodien pilsētas ielās, steidzoties ikdienas darbiņos un pārvietojoties pa braucamās daļas pirmo joslu! Kājāmgājējam parastajam sagādāsi ne vienu vien gandarījuma mirkli un neviltotu smaidu sejā pelēkajā ikdienā, noskalojot no izejamām drēbītēm galvaspilsētas putekļus un radot pārsteidzošu, izskatīgu zīmējumu uz smukā auduma šļakstu veidā.
Dod, dieviņ, veiksmi tev ar priekšējo ritentiņu iebraukt peļķītes segtā, vaļējā kanalizācijas atverītē un ne tikai pārsist riepiņu, bet arī izsist amortizatoru un ielocīt disku. Prieks būs divkāršs – gan šoferītim, gan garāmgājējam.

Ar cieņu, kājām pa pilsētu staigātājs.
autolietus.jpg

j j j