Etiķetes. Upeņu spirts. Ābolu spirts.

Sadarbība etiķešu izgatavošanā ar mājas vīnu ražotni “Dzidris” ilgst jau vairākus gadus, un, jāteic, viņi ir vieni no labākajiem klientiem. Gana pretimnākoši, radoši un atvērti dažādām idejām. Upeņu un ābolu spirts ir jaunākais produkts, kura etiķetes tapa ar manu palīdzību. Tika pielietota gan ofseta druka, gan sietspiede. Pirmajā uz “conqueror iridescent gold dust 100 g/m2” papīra krāsas ir daudz plānākā kārtā, un līdz ar to cauri spīd papīra sudraba punktiņi, savukārt sietspiedē krāsas ir nedaudz košākas, pilnīgākas un ar nelielu reljefu.

Ābolu spirts iegūts, destilējot fermentētu ābolu sulu, kas iegūta 2009. gadā no Pļaviņu novadā piemājas dārzos augušiem rudens un ziemas šķirņu āboliem. Spirtam ir izsmalcināta, maiga smarža un garša. Alkohola saturs 45% no tilpuma.
Ražots un pildīts pudelēs mājas vīna ražotnē “Dzidris” Z/S “Ozoliņi” Aiviekstes pag., Pļaviņu nov., Latvijā.

Upeņu spirts iegūts destilējot 2009. gada upeņu vīna darīšanas blakusproduktu. Upenes “Zagadka” un “Titāniks” audzētas Variešu pagasta “Ošlejās”. Spirtam raksturīga izteiksmīga upeņu smarža un pikanta garša. Vēlams baudīt nesteidzīgi. Alkohola saturs 45% no tilpuma.
Ražots un pildīts pudelēs mājas vīna ražotnē “Dzidris” Z/S “Ozoliņi” Aiviekstes pag., Pļaviņu nov., Latvijā.

www.dzidris.lv
 

11 comments

  1. When it comes time to set up your property for your 1st open house event, be sure to look at it from the perspective of a potential purchaser. Make sure that the whole house is orderly and that it looks inviting. Turn on all the main lights in the home to make sure that each and every area appears welcoming and warm. If possible, do a bit of staging. This will likely include some books out on a coffee table, or putting a bouquet of fresh flowers on the dinette table. Most real estate agents event make some cookies or oven-baked bread to give the real estate property a welcoming and cozy ambiance.

  2. Var redzēt, ka etiķetes dizainu taisījis cilvēks ar iedvesmu, nevis kaut kāds kaktu biznesmenis. Pašu izstrādājumu gan vēl nav nācies izmēģināt, bet ceru, ka jau drīzumā pamēģināšu.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.