Obligātais dienests 92-94.

btr.jpg
Kaut kur Latvijas ārēs, pareizāk Kurzemē pie Lietuvas robežas, atradās šāds braucamais, kuru atņēma un atdzina pie mums. Uz 6. Liepājas bataljona Papes rotu.
disko.jpg
Šis ir bez jeb kādiem komentāriem.
gaz-66.jpg
Sešdesmit sestais gaziks, ar kuru pirmdienās rotas komandieris Dainis Lūks brauca uz bataljonu pēc jauniem rīkojumiem, pārtikas, pripampāsiem, kareivjiem, visādām darīšanām un tā. Kā arī tika izvadāti norīkojumi pa robežpunktiem.
gultas.jpg
Tā vajadzēja klāt gultas.
hzhzhz.jpg
Arī bez komentāriem. Ja nu vienīgi letiņi izpriecājušies pļavā. :)
jawa.jpg
RKP “Rucava”. Zaļais vagoniņš robezsargiem. Pa vidu muitas deklarantes Dacītes mājvieta. Baltais – muitniekiem. Un skaistulis uz vietējā virsdienesta kaprāļa Jawa’s.
jura.jpg
Bez komentāriem. Tas pats skaistulis. :)
kaptjorka.jpg
Vakara pasākums pēc atboja ar dzērienu degustēšanu. Pēc viena šāda pasāciena (protams ar paģirām) dabūjām paskrieties gāzmaskās kādus 15 apļus pa stadionu, un pēcāk staipīt burkānu kastes uz noliktavu. :) Pāris reizes pasēdējām vietējā, neapkurinātā gubā vēlā rudens laikā (no rīta, laižot laukā, katram tika vairāki, sirsnīgi sitieni pa muguru ar steku), un vienreiz pat tiku uz Rīgu aizvizināts. Ā, bija pat gadiens, ka RKP neviena nav – visi robiņi vietējā barčikā silda konjaka glāzes un aktīvi diskutē par globālās sasilšanas problēmām. Ēdināšanas iestādes īpašnieks bija Latvijas pierobezā dzīvojošs korpulents lietuvietis ar palamu “Bārda”, pie kura arīdzan varēja atvērt kredītlīniju. :)
me_and_visnevskis.jpg
Višņevskis (vilīša šoferis) un es pie rotas galvenajām durvīm.
saule.jpg
Latvijas – Lietuvas robezas agrā rīta stundā pie “Rucavas” RPK.
traktors.jpg
Kāds vietējais traktorists entuziasts pa pāli ieracies jūrmalas smiltīs.
vet_dienests_me.jpg
Ingucis no Imigrācijas dienesta, es un daļa no Veterinārā dienesta.

2 comments

  1. Pingback: Septiņas lietas | SVILPE burto ... !

Leave a Comment