SENSĀCIJA! VIŅI IR KLĀT!

Jā, nebaidīšos šī piedauzīgā un rupjā vārda – SENSĀCIJA! Mēģinu sevi savaldīt, turēt grožos un neaizliet klaviatūras taustiņus ar sāļo šķidrumu un mutes saturu, mikliem pirkstiem un pārlieku norasojošu pieri rakstot šo ārkārtīgi satraucošo un nozīmīgo jaunumu.
Jā, tas ir jāzin! Tas ir jāzin visiem mūsu laikabiedriem, acīgajiem profesoriem, viņu uzticamajiem asistentiem un jaunumus alkstošajām būtnēm pie parādes durvīm un trolejbusos.
IR ATRASTS KONTAKTS AR PĀRĒJIEM!
Netālu no nesen nokritušā meteorīta un diviem stipri līdzīgiem priekšmetiem ir izrakts VIŅU lavierējamā aparāta hidrauliskā tvērēja posms. Neticami labā kvalitātē. Es pat mēģinātu minetēt, – iespējams jauns. Turas pretī jebkuram instrumentam. Pat sālsstandziņām.
ufokaaja.jpg
Upd. Fantastika – velti netērējot laiku, kopīgām pūlēm ir uzmeklēta vēl viena atlūza, maldinoši līdzīga spainim ar gailenēm. Mūsdienu modernā iztēle nekādu citu līdzību nespēj saskatīt. Žēl un nedaudz skumji.
Taču neļausimies izmisumam un paceltu karoga kātu soļosim tuvāk nezināmajam!

5 comments

  1. nākošreiz uzraksti vietu kurā jāsmejas citādi man vairāk tā kā skumji palika ka kādam kaut kas tāds pa īstam šķiet smieklīgi.

  2. džeki pavilkās uz mana meteorītu raksta, prieks ka esmu tik ietekmīga persona Latvijas blogsfērā :)

  3. Pingback: Patiesība ir tur ārā… | The Balls Room

Leave a Comment