Ļ. cien./a. god. autovadītāj!

Prieku, izturību un veiksmi tev šodien pilsētas ielās, steidzoties ikdienas darbiņos un pārvietojoties pa braucamās daļas pirmo joslu! Kājāmgājējam parastajam sagādāsi ne vienu vien gandarījuma mirkli un neviltotu smaidu sejā pelēkajā ikdienā, noskalojot no izejamām drēbītēm galvaspilsētas putekļus un radot pārsteidzošu, izskatīgu zīmējumu uz smukā auduma šļakstu veidā.
Dod, dieviņ, veiksmi tev ar priekšējo ritentiņu iebraukt peļķītes segtā, vaļējā kanalizācijas atverītē un ne tikai pārsist riepiņu, bet arī izsist amortizatoru un ielocīt disku. Prieks būs divkāršs – gan šoferītim, gan garāmgājējam.

Ar cieņu, kājām pa pilsētu staigātājs.
autolietus.jpg

8 comments

 1. man kaa autobrauceejam liekaas, ka vairaak dereetu griezties pie celju uztureetaajiem. uz celja normaalaa staavoklii peljkjeem nav kur buut.

 2. rrr
  Paklausies šurp.
  Vai tu nesīsi manu gaišo dūnu jaku uz ķīmisko tīrītavu?
  Šaubos.
  Katram sava taisnība.

 3. Nez, man nekad nav bijis grūti nedaudz samazināt ātrumu vai apbraugt peļķi lai nenošļakstītu cilvēkus, jo pats esmu tā kārtīgi dabūjis. Bet teiksim Rīgā tas ir neiespējami.

 4. Kājāmgājēji paši jau ar īpaši neuzmanās, domā, ka autovadītāji vien par viņu drošību parūpēsies.. Piemēram, kāda velna pēc, stāvot pie luksafora, noteikti jāstāv tieši ielas malā? Nu nevar pastāvēt 3 metrus no malas, jo tad pirmais pāri netiks..

 5. Nezinu kā pie luksaforiem, bet manā gadījumā šmuce bija uz Čaka ielas starp Tallinas un Artilērijas ielām. Tā jau pielipu pie mājas, bet nepalīdzēja ne man, ne vienai padzīvojušai kundzei.

 6. Esmu autobraucējs, piekrītu gan SVILPEM un kājāmgājējiem, ka lietus laika rīgā jābūt īpaši uzmanīgam, lai neapšļakstītu gājējus (btw braukšanas eksāmena – 10p pa to nākas) kā ari autovadītājiem, ka Rīgā tas ir ļoti grūti izdarāms, jo sevišķi pie krustojumiem, kur kombinācijā ar tupeņa lauka reliefa cienīgām risām, gājēji ir sastājušies pašā ietves (un peļķes) maliņā tieši pa šļācienam. Nevar tak braukt cauri visai Rīgai uz 20km/h.

  Pēdējos gados ir spēcīgi jūtams, ka pie katras mazākās lietus piles uz ielām saveidojas “Mazās Venēcijas” nosaukuma cienīga situācija.

 7. Pa čakeni šodien apbraucu vai piebremzēju pie visām peļķēm!

  Bet ja nav tādas iespējas, tad labāk izvēlos šo variantu, nekā avariju.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.