QUAKE LIVE beta.

What is QUAKE LIVE?

Originally dubbed “QUAKE Zero” when we announced the project at QuakeCon 2007, QUAKE LIVE will be a freely available, updated version of QUAKE III Arena that you access and play through your web browser.

Nemaz tik daudz smiltis neizbira un, skat’ man, beta atslēga rokā. Pat neatceros, kad pieteicos … :x
Piereģistrējos, vēlreiz piereģistrējos, lejupsasūkāju mazu pre-instalāciju un pēc nepilnas stundas, paburkšķot uz īdošo un pukšķošo tīkla ātrumu, ķēros pie lēkāšanas. Uzreiz atklāšu kārtis un izģērbšu ar acīm, sacīdams, ka man nav īpaši liela pieredze kveiku spēļu sērijās. Laikam vainīga ieliktā rokās iespēja uzreiz mesties citās FPS smilškastēs – RTCW, ET, QW un pašreiz aktuālais CA.

Taču tas nebūt nemazina kveika ārprātīgo spēles ātrumu un gaļas kaudzes. Pat spēlējot caur interneta pārlūku. Video iestatījumi un lēkājamo taustiņu piesiešana savām vajadzībām patīkami minimāli. Ir iespēja izvēlēties fullscreen, taču man uzreiz ieslēdzās slideshow un nācās atteikties no tādas domas. Uz 21” pietiek ar pārlūkā embedēto skatu. Savukārt uz 17”, šķiet, ka nebūtu aršana. Visā visumā un plašos vilcienos ierasti ellīgi ātra spēle, neprasoša lielas instalācijas, kā arī mazliet griboša normālu v-karti, atmiņu un inteneta pieslēgumu. Prieks un izklaide garantēta.
Tas viss par baltu velti. Kā ET un CA.

http://www.quakelive.com/

Leave a Comment