Bongs.lv


Vilnis vilnī – tā notagojuši mazītiņu pīpējamo un ostāmo i-veikalu bongs.lv, par kuru iečivināja matissf. Pieķēru sevi pie domas, ka, iespējams, varētu kādu reizi pamēģināt vienu, otru vielu no viņu piedāvātās produkcijas klāsta. :P
Pāris reizes testēju wīdu, taču nebija gaidītais efekts – jumtu nenorāva. Un vienu reizi izostījām nelielu tvertnīti ar jocīgu šķidrumu, dabonamu ero veikalos. Tas gan cēla … smiekli pa gaisu un lidojuma sajūta uz pāris minūtēm. :)
Labprāt uzklausītu kāda pieredzējuša lietotāja padomus, viedokļus un prātulas par šīm mantiņām.

SIA „Bongs” – jauna kompānija, kas dibināta un uzsāk darbību 2008. gadā. www.bongs.lv mājaslapā tiek tirgoti TIKAI LR legāli produkti, tādēļ Jums nav jāuztraucas par to, ka kāda no mums piedāvātajām precēm var tikt uzskatīta par nelegālu, t.i. narkotiskajām vielām un augiem. Rūpīgi sekojam līdzi LR likumdošanai un ar to saistītajām izmaiņām. Informēsim Jūs par to, ja kāds no produktiem tiks aizliegts.

bong_lv.jpg

4 comments

  1. Haaa, raktiits ka tirgo tikai LV atljautas lietas, bet ieejot lapaa uzreiz starp pirmajiem produktiem ir Poppers :D Sen kaa jau aizliegts un sehshopos kontroles traazh visus kas tirgo.

  2. Viss tas ir bullšits, vienīgi spice dod kaut kādu efektu. + veči bodē uzvārās jau nu baigi…

  3. Daudzas labas mantas tur ir. Par efektiem nestāstīšu, okšķeru par daudz apkārt.
    Ja gribi atlaist, nelietojot ķīmiju, šitais stafs ir lielisks.

  4. Pingback: Bezakcizes.lv un Hottrip.lv | SVILPE burto ... !

Leave a Comment