Bezakcizes.lv un Hottrip.lv


Turpinot iesākto par pīpējamo un ostāmo, ar kavēšanos gribētu padalīties vēl divās iespējās sarūpēt ne pārāk veselīgās ietaises mazo, ikdienišķo netikumu (lasi starp rindām – prieciņu) apmierināšanai.

Pirmā vietne, Bezakcizes.lv, piedāvā iegūt dāvanu sev un citiem, kam tīk uzņemt nikotīnu lielās un mazās devās. Pakūpināt rītā un vakarā, dzerot als un pēc seksa, uztraucoties un laiski prātojot. :)

Par ko es maksāju?
Par dāvanu. Cigaretes šajā veikalā ir bezmaksas. Cenas ir norādītas tikai informatīvos nolūkos, lai Jūs redzētu, ka ekonomija 25%-50% no veikalu cenām ir tā vērta, lai kļūtu par www.bezakcizes.lv klientu. Jūs maksājiet tikai par dāvanas piegādi un iesaiņojumu, bet ne par cigaretēm – tās jūs saņemiet bez maksas (dāvana).

bezakcizes.png
Otrā – Hottrip.lv, savukārt, piedāvā pīpējamo un ostāmo labsajūtas uzlabošanai un prāta mīkstināšanai. Teiksim tā, lai nedaudz palidotu citā dimensijā. Izjustu ko nebijušu un atlaist vaļīgāk grožus.

Izbaudi spilgtu virtuālu ceļojumu cauri laikam un telpai. Dodies kosmosā, lai saplūstu ar visumu. Piepildi savu ķermeni ar iedvesmu un attopies jaunā realitātē, kur viena sekunde var sniegt vairāk piedzīvojumu, kā vesela mūžība.
Paredzēts tikai personām, kas vecākas par 18 gadiem; labākiem rezultātiem lietot tukšā dūšā uzdzerot glāzi ūdens vai sulas 45 minūtes pirms vēlamā efekta; nejaukt ar alkoholu, medikamentiem vai citiem preperātiem.

hottrip.png

Jūs jau sapratāt, ka tā nav reklāma, bet gan pliki un sausi fakti redzesloka paplašināšanai. :P
To visu mums laipni piedāvā SIA “Astotais tilts”, kurš ir juridiskais īpašnieks visam šim elegantajam pasākumam un abām lapām.
Nemaz nesākšu cilāt jautājumu par produktu un pakalpojumu legalitāti, kā arī par simts viedo galvu nostāju šajā sakarā. To jau dara gan būtā, gan sap forumā.

6 comments

  1. Jau informēju EP polciju par šīm abām jaukajām lapām. Gaidām drīz nuka jauko uzrakstu ‘Server not found’

Leave a Comment