Radio SWH + teju kurina naidu.

Jā. Teju vai jāņem rokās cirvis un plikņu plakāti dēļ bezdievīgām, dēmoniskām dusmām un jāsper pirmais solis, lai iznīdētu šo nesatricināmā mierā manī trakojošo sajūtu un bezpalīdzību. Tupus, rāpus, saraudātām acēm jālūdz izpalīdzīga, mazliet iesvīdusi un mikla visvarenā darba roka. Pats vairs netieku galā. Pēdējās spēka un emocionālās noturības lāses valgi rit pār kuslo un vāro ķermeni. Pilnīgi viss ir ne tā un baudāms nē. Saule vairs nav silta, sega asa un pat brūnais līmlentas rullis šķiet nedzīvs. Esmu ārkārtīgi nobažījies par lietu gaitu.

Saņemšu sevi stipri rokās un paaiztikšu vietās, lai varu pāris burtos izklāstīt aizvainojuma un naidpilnās sajūtas cēloni.

Sākas tā visa jezga tālajā 1974. gadā, un laikam ar visām četrām ejot, ritot, pasākums sāka pamazām veikties un izplatīties tautas zemākajos slāņos. Arī man bija tas prieks un laime par sūri iekrāto naudu iegūt īpašumā pārāko ietaisi priekš mana lepnā automobileta, kura atskaņo un uztver viļņus (tos, kas ausīs lien un izliekas, ka skan). Līdz kādu dienu iemanījos veikli izdarīties un ierasto uzrakstu vietā ierīce demonstrēja precīzu, tekošu laiku. Tiešām, nepārteicos, – laiku. Svešā mēlē būtu – thời gian. Prieks neizsakāms.
Taču ledenes kūst, dzērieni beidzās, stāvošie sašļūk, sēkla izsīkst, strūklas vājē, īsāk sakot, – laime nekad nav visu laiku. Es uzspiedu izcilni, kur pieteicās SWH + skaņas un te nu bija – lepnā RDS sistēma viņā galā padeva maldīgu vilni un mans dārgais laiks elegantajā, elektroniskajā displejā saruka par vienu vienību uz atpakaļu. Gāja mazumā, muka prom, stīvējās un apzinīgi mani maldināja, tādējādi radot neizsakāmas dvēseles sāpes, lieku, sirmu apmatojumu un kaunuma aizvainojumu. Runājot plaši un ar izdomu – biju gatavs uz sitiena. :/

Lietām ir jānotiek īstajā laikā un vietā, nevis milzīgu stundu vēlāk!

Cien. SWH +, tfu, SWH + techniskie darbinieki, lūdzu, paregulējiet un paspaidat taču kaut ko, lai zemāk redzamais attēls vairs mani nemaldina un neliek velti raizēties.
kenwood_kdc_3537gy.gif

3 comments

  1. Cik stikla desas tika sagrieztas pirms rakstīšanas? Es nu neko nesapratu.

Leave a Comment