Baltic Bitches SPA. (Nothing special – SPA edition)

Man palika kauns. Tiešām.
Nav brīnums, ka aizjūru smukie un ne tik vīrišķi brauc uz Rīgu nokniebties, padzīvot jautri un ar dāmām. Pilnīgi uzsita asinis.

Ieva, tā, kura Treija, izteica savu sašutumu par nevīžīgu un briesmīgu angļu valodas prasmi Mairitas Solimas reklāmas rullī, domātam potenciālajiem ārvalstu tūristiem. Pat es, kurš teju neko nesaprot no svešvalodām, piekrītu Ievai un lecu domu kopsolī. Bet tas vēl būtu nieks. Vaļīgi atgāzusies pret stūri, baltā halātiņā un ar dvielīti nosegtu matu sasuku ne visai pārliecinoši stāsta tūristam viņpus monitoram par milzīgo SPA ietekmi uz veselīgu dzīvesveidu un to visu demonstratīvi pasvītro ar citām iespējamām modelēm. Tūrists ārzemju, ūsainais tak sapriecāsies, visu pametīs vaļā un desos šurp pieņemt SPA proce-duras.

Ļ. cien. Mairita Solima, lūdzu, apsver iespēju nomainīt esošo video rulli kaut vai pret necilu plakātu vai pastkartīti, lai man nav manāmi jāuztraucās. Vismaz www2.latviatourism.lv/international lapā. Paldies.

Rūpējoties par lasītājiem, kuri ieklīdīs pēc vairākiem gadu desmitiem šajā rakstā un nesapratīs par ko ir stāsts – lejupsūkājams video rullis.

One comment

Leave a Comment