Iepirkumu uzraudzības biroja uzaicinājumi un rezultāti vienuviet.

Čivinātājā no Andreja izskanēja mutiska vēlme pliko, daudziem, iespējams, nesaprotamo IUB RSS lentu padarīt pieejamu un pēc iespējas vienkāršāku plašajā tīmeklī, kā arī lai arājs parastais zinātu savu vietu un kurā dūmenī izkūp daļa no valsts netīro, zaļo papīrīšu.

Tad nu pagājušo ceturdienu uz ātru roku, ieguldot savu dārgo laiku :P, ātri uzmetu pagaidu, bezmaksas variantu WP vietnē. Bija viens mēģinājums “RSS to mail to blog”, bet tad atvērās čakra un ieraudzīju vienkāršāku – “RSS to blog”. To visu, ievadot visur savu neuzkrītošo reklāmu, par velti piedāvā xFruits, kurš turās joprojām virs ūdens:

04.06.2007 @ 10:29
neticu ka izdzīvos :P

04.06.2007 @ 10:51
Ja vēl kādus interesantus “kirpičus” pievienos un viņus nopirks, kas lielāks, tad izdzīvos.. A savādāk.. Nez.. Nu bet tad jau redzēs..

Pa šo laiku vēroju kā tas viss bez roku pielikšanas strādā, un vai pietiekoši labi process virzās uz priekšu. Jāteic, aizdomas par nelielu bremzi un pilnīgu jaunumu nonākšanu galamērķī ir. Paskatīšos vēl kādu brīdi, kā tas viss darbosies. Nedaudz uztrauc arī tas, ka bezmaksas WP nevar bakstīt un labot, apkarināt ar mantiņām un pilnvērtīgi iznesties, savukārt atsevišķam domēnam un tā nepieciešamībai nav pietiekami stipra pārliecība no manas puses. Varbūt uzaicinājumiem un rezultātiem katram savu vietni? QQ

http://iubrss.wordpress.com/

Komentāri, priekšlikumi, ambīcijas un pārējās tīkla emocijas tiks ar vēsu prātu izlasītas un konstruktīvi apdomātas.

ls100b

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.