Ziemasvētku kartiņas un nākamā gada kalendāri.

Kurš tad kaķim asti cels, ja ne pats …
Kādu laiku skatos un izbrīnā mitrinu acu kaktiņus, – daudzi jo daudzi meklējuši un piezemējušies pie manis gadu vecā ierakstā par tajā brīdī esošo situāciju un noskaņojumu. Principā, ap to laiku arī sākās sietspiedes lejupslīde kā tāda šajā poligrāfijas un mākslas mikslī – potenciālie klienti vairs nevar/negrib atļauties maksāt par tīri padārgu roku darbu.

Lietas darījās knapāk un skanošais gāja mazumā. Možums zuda ar katru lietaino dienu. Sekoja ikmēneša slimības, krampji, amputācijas, agonijas, pandēmijas un pašnāvības. Piedodiet par atklāsmi.

Uz esošo brīdi pilnvērtīgu pārsvaru pārņem digitālā druka un ar to saistītās “mazās” izmaksas, operitivitāte un pārējie viedie, ar vizītkaršu peļņu nenesošie biznesu saistītie viedokļi. Lai vai kā, technoloģija ir jau asinīs, instrumenti vaļīgi atbalstījušies pie šķūņa sienas un gaida labākus laikus. Varētu jau braukt ar savu pieredzi, zināšanām, padomju “smekalku” un pacelt sietspiedi tur, aiz kalna, taču pagaidām ir rodamas mazas kripatiņas patriotisma un cerību par joprojām neredzamo gaismu tuneļa galā.

Lirika, malkojot schnaps. Bet nu pie lietas. :P

Tur pat vien esmu tajā sasodītajā mazās drukas (nejaukt ar žurnāliem un tālruņu katalogiem) biznesā iekšā un tālab atļaušos pareklamēties:
viens, divi kalendāri ar savu bildi būtu tieši laikā dāvanai kaimiņam, sievmātei jebšu direktora dzīvesbiedrei, vai ne?

Ar savu neķītro bildi pieejamās cenas ir sekojošas:

1 gab. – 5 Ls
5 gab. – 20 Ls
10 gab. – 30 Ls

Drusku sīkāk draudzīgajā ražotāja lapā.

Runājot par slapjajiem sapņiem un iecerēm, doma ir nākamajā gadā ieviest gana smuku pakalpojumu, kāds redzams zemāk sekojošajā, kāri un alkatīgi uzņemtajā attēlā.


Biudes avoc.

4 comments

 1. Vai cik jauka ziņa! Jau tagad nagi niez pie tevis nedaudz naudiņas patērēt, bezjēdzīgi apdrukājot pāris papīra loksnes.

 2. Da, ple, trīsreiz gāju pāris kvartālus garām tev, – neiegriezos. Ceturtais būs win!

 3. Laikam jau neko shoreiz nepiebildiishu par kalendaariem un kartinjaam…Bet, taa kaa neatradu iespeeju citaadaakaa veidaa ar Jums sazinaaties, rakstu tieshi sheit.. Blogs “izleca” google mekleejot vaardu salikumu ” sietspiedes darbniica”. Un tas arii ir tas, ko mekleeju.
  Saakshu veelreiz, esmu Alise , LMA gleznieciibas studente( iespeejams tas jau ir “slikti”, jo visticamaak nebuushu Juusu personiigaa helikoptera sponsore). Un shobriid censhos pabeigt maghistru, kuraa veelos savienot glezniec. ar sietspiedi. Un to jau it kaa daru akadeemijaa. Bet taa kaa process ir nesameeriigi leens un sieti ir ne tik lieli, pie Jums veershos ar jautaajumu: Vai taads maztiraazhas “projekts” Juus var ieintereseet?

  man ir konkreetas ieceres vienas kraasas sietspiedee uz ( manaa riiciibaa esosha) grunteeta audekla, piemeeram viens no izmeeriem : 130 x 190 cm

  Kaadas ir iespeejas to dabuut gatavu?
  Varbuut Jums ir zinaami kaadi “ljauzhi” kam ir sietspiedes apriikojums, kur vareetu iistenot savas idejas?
  paldies jau ieprieksh,
  Alise

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.