Pie Humberta. Grāmatu veikals, bufete un lasītava.

Tā kā es arī devu nelielu artavu grāmatu veikala, bufetes un lasītavas “Pie Humberta” veidošanā un tapšanā, tad atļaušos pareklamēt atklāšanas burziņu, fotopasākumu, tweetup un vienkārši dalīšanos priekā vienkopus:

Veikals, lasītava un bufete “Pie Humberta” ir tapusi, lai grāmatas, lasīšanu un visu ap to, padarītu pieejamāku, tveramāku un patīkamāku, lai veidotu interešu biedrus un vairotu lasīšanas prieku labā kompānijā.

“Pie Humberta” divas atklāšanas dienas sāksies ar tweetup, kura galvenā tēma būs – grāmatas un lasīšana fotogrāfijās. Pasākuma laikā varēsiet relaksēties patīkami radošā atmosfērā kā arī piedalīties profesionālā fotosesijā. Dalībnieku fotogrāfijas tiks izvietotas galerijā un labākās fotogrāfijas, pēc divu nedēļu balsojuma rezultātiem, autors tiks pie balvas – (vīns, un žurnāla “Foto kvartāls” abonements).

Tweetup tiek rīkots ar “Fotokluba SIENA” atbalstu.

Uz pasākuma laikā radītajām fotogrāfijām tiks izvietoti “Pie Humberta” un sponsoru logotipi un fotogrāfijas tiks izvietotas (iesaistītas) saciālajos portālos (twitter.com, facebook.com, draugiem.lv), tādā veidā paši dalībnieki arī veicinās tweetup un fotogrāfiju ar logo, popularitāti un izplatību.

Aicinām visus fotografēt gribētājus uz glāzi vīna in radošu atmosfēru pievienoties Pie Humberta atklāšanas pasākumā šā gada 9.jūlijā plkst. 20:00


Berga bazārs, Marijas iela 13, k2, Rīga.

Leave a Comment