Ietinamā tabaka.

Kā jau katrs kārtīgs prātvēders, es arī ķēros pie izsvērtas un pārdomātas rakstura audzināšanas metodes: “negribu, bet smēķēju.” Taču ar mazu niansi – pārgāju uz ekonomiski pamatotāku procesu un produktiem. Tabaka paciņā, ietinamie, laizāmie papīrīši un mazi filtra gabaliņi. Tas viss liekams kopā ar ietīšanas metodi, taču lietojams uzturā kā klasiskie ļuļķi. Ietaupījums redzams ar neapbruņotu aci – ieguldīti četri lati ar kapeikām, kūpinu jau trešo dienu, tomēr sastāvdaļas ne tuvu nav pusē. Pilnīgs pretstats iepriekšējai naudas izteiksmei par ~ 10 paciņām nedēļā, iepērkoties veikalā parastajā nevis tirgū vai caur roku rokām. Par ietaupīto naudu varēšu iegādāties kādu lieku litru alus vai benzīna, jo kā rāda līdzšinējā prakse – sit pa kabatu vienādi. :P


Bilde un sīkāk no Wiki.
Ierakstu papildināšu, kad beigsies esošā tabakas paciņa un strupie pirksti būs iemanījušies veiklāk un ātrāk uztīt.

Tabaka beidzās svētdien.
Tā pavairāk bija ierauts un rezultāts uz sejas.
Piecas ar pus dienas.
Eleganti.

4 comments

  1. Galvenais nepīpē domingo, nekad nekad. Dikti slikta tabaka, ja vien nesamitrina un neatjauc.

    Ekonomiski un forši, jo ar kādu glāzi vīna tinamās pīpēt ir tīrā bauda :)

    Es pīpēju čoisu (orižinal vai vīnogu) – 3,90 par tabaku + 150 papirosi + 120 slim filtri = LS 5,50-6,00 un iztieku nedēļas divas, pretstatā 6 kamieļu pakām par 11ls.

  2. Pats visu laiku mēģinu atmest, bet diemžēl no tā netikuma grūti atteikties.

    Esmu domājis par tinamo tabaku, bet vēl neēsmu saņēmies nopirkt, bet izklausās ka naudas ekonomija sanāk diezgan liela

  3. Ir jau tie pusautomātiskie tinamie. Pērc tik gatavas, bet tukšas cigarešu čaulītes un liec iekšā tabaku, vienu pīpi ar tādu var uztaisīt pa sekundēm 10. Ja ir luste, varu iedot notestēt.

Leave a Comment