Krāsu toņu tests. FM 100 Hue Test.

Neliels krāsu toņu tests tiem, kas ikdienā šeptējās pie kalibrētiem un nekalibrētiem monitoriem, roku rokā iet ar dažādiem pikseļu un vektoru apstrādes zoftiem, kā arī tiem, kuri mazliet atšķir krāsas. Tīri intereses pēc.


Jāteic, pasākums stipri atkarīgs no kastītes, caur kuru skatamies datorā. Darbā uz ātru kāju ar pavecu Samsung 19” LCD pirmajā reizē 29 punkti, mājā ar stipri pavecu un izdilušu Dell 21” CRT – 12 punkti. Jo mazāk, jo labāk. Dabīgi arī iedzimtā krāsu uztvere nav zemē metama. Bet nu brīžiem bija gan sajūta, ka izmežģīšu visas abas acis. (:

FM 100 Hue Test.
 

6 comments

  1. Pildīju jau pirms kāda laika, ieguvu 0 punktus ar pirmo reizi.

  2. Tnx, par linku, biju šitādu štelli kaukā palaidis garām.
    mmm, jā, uz mac iedizmtā monitora bez jebkādas aizķeršanās 0 bez jebkādiem variantiem. mēģināju arī uz blakus pieslēgtā Samsuņķa, tas pats. Laikam acu gaišums vēl ir saglabājies. Tuvākajā laikā jāpiesēdina pie šitā būs iespiedēji un daži no maketu gatavotājiem, mazums daži sasāpējušie jautājumi atrisinās paši no sevis.

  3. Aha, ik pa brīdim uzpeld klientu / tipenes razborkas – klients maksātspējīgs, bet prasības kā karalim, neadekvātas. Likšu slīpstrīpu /neatrunātas. Ok, cits stāsts.

  4. pie manis līdz klientam šādi jautājumi neaiziet. bet zelta likums ir tāds, jo lielāks klients jo prasības un piekasīšanās ir mazākas.. a vot ar man 1000 veidlapas.. reizēm mēdz būt īstas anālas sāpes .

Leave a Comment