Google pasta balodis.

Vakar biju mazliet pārsteigts par pasta sūtījumu no Google. Vienīgais, kas likās ticami – kaut kas saistībā ar Adsense. Taču tā kā par uzkrāto summu knapi litru var sarūpēt, cerēju uz kādu uzlīmi vai zuvenīru, ar kuru lepni un paceltu galvu gozētos slavas saulītē starp citiem gīkiem. Bet nekā. Bija pienācis laiks verificēties un manuāli ievadīt atsūtīto PIN, lai pārliecinātos par Adsense kontakinformācijas pareizību un ļauno krāpnieku neesamību.

Mazliet sīkāk paskaidro pati/pats Google:

Kas ir PIN?
Lai iegūtu tiesības saņemt maksājumus savam AdSense kontam, visiem publicētājiem jāievada personīgais identifikācijas numurs (PIN). PIN kodi tiek izdrukāti uz baltas 4,5 x 6 collu (11,4 x 15,2 cm) pastkartes formāta lapas un nosūtīti pa parasto pastu. Lai apskatītu PIN saturošā sūtījuma ārieni, lūdzu, skatiet šo ierakstu: Kā izskatās PIN saturošais sūtījums?
Kādēļ ir vajadzīgs PIN?
PIN kodi ir nepieciešami, lai pārbaudītu jūsu kontaktinformācijas precizitāti un lai pārliecinātos, ka jūs varat saņemt savus maksājumus.
Kad es saņemšu PIN?
Mēs izdrukāsim un pa parasto pastu nosūtīsim jums PIN dažas dienas pēc tam, kad jūsu konta atlikums pirmo reizi sasniegs verifikācijas slieksni. Jums vajadzētu saņemt PIN 2-4 nedēļu laikā, taču var paiet ilgāks laiks atkarībā no jūsu atrašanās vietas.
Cik ilgā laikā jāievada PIN?
Lai ievadītu PIN, jums tiks doti 6 mēneši no sākotnējā izsniegšanas datuma. Ja 4 mēnešu laikā nebūsiet ievadījis PIN, mēs nomainīsim apmaksātās reklāmas jūsu vietnē ar neapmaksātām Sociālās palīdzības reklāmām. Ja 6 mēnešu laikā vēl nebūsiet ievadījis PIN, jūsu konts tiks atspējots un jūsu neapmaksātie ieņēmumi tiks atmaksāti attiecīgajiem reklāmdevējiem.
Ko darīt, ja nesaņemu PIN?
Ja nesaņemat PIN, varat pieprasīt divus PIN aizstājējkodus. Lai uzzinātu, kā pieprasīt jaunu PIN, apmeklējiet: Kā var pieprasīt jaunu PIN?.

Ja esat pieprasījis maksimāli atļautos 3 PIN un neesat saņēmis nevienu no tiem 90 dienu laikā, pierakstieties savā kontā. Lapā Pārskatu Kopsavilkums redzēsiet paziņojumu ar tālākiem norādījumiem.

Avots.

4 comments

Leave a Comment