Tiem, kuri lieto gmail servisu.

Gmail servisu lietoju kopš sevi atceros ar apzinātu lepnumu, lasi no bērna kājas, savukārt ēpasta giganta iespēju pabāzt zem viņa visus iespējamos kontus mazliet īsāku laiku. Lielisks ieguvums kopš atteicos un nelietoju desktopa ēpasta klientus vispār, jo dažādu zināmu un nezināmu apstākļu dēļ nākas darboties no dažādām kastēm un vietām. Esmu apmierināts un guļu labi, taču muca nebūs bez darvas karotītes – kad lēmumi jāpieņem nedomājot un svarīga ik katra sekunde, noklusētais pasta čekošanas intervāls piecpadsmit līdz sešdesmit minūtes ir stipri par maz, kā rezultātā nepieciešams gmail settingos manuāli refrešot katru kontu atsevišķi. Tracina un izved lieliski.

Gmail checks individual accounts for new messages at different rates, depending on previous mail fetch attempts. Usually, Gmail tries to find new messages every hour, but some accounts are updated more frequently, especially if you get many messages.

Biju izskatījis visas acis settingos, bet iespēju manuāli uzstādīt īsāku intervālu neatradu, līdz neradās iespēja uzlikt kārtīgas brilles ar pudeļu dibena stikliņiem un brīnums notika – beidzot pamanīju risinājumu gmail labs veidā.

While the most obvious improvement would be to manually set the frequency, Google decided that’s inefficient, but added a Gmail Labs feature that lets you manually refresh your accounts.

Dodamies uz settingiem, spiežam “labs” tabu, sameklējam un atļaujam “Refresh POP accounts” rīku.
gmail_labs

Labs darbs, kas padarīts. Notraušam sviedrus no pieres un labsajūtā spaidam “refresh” ikonu.
gmail_

Avots: Refresh POP3 Accounts in Gmail
Sīkāk par vairāku kontu apvienošanu zem gmail šeit.

 

13 comments

  1. lietoju IMAP protokolu visām pastkastēm ar IMAP IDLE tehnoloģiju – rezultāts – epasti iekrīt pastkastē momentāli pēc ierašanās. IMAP nodrošina lielisku vēstuļu statusu sinhronizāciju starp iekārtām + epasti vienmēr glabājas uz servera, līdz ar to nav atkarība no konkrētas ierīces. webmail jau sen vairs nelietoju kopš viedtelefonu parādīšanās (sākot ar e61 pasākums kļuva lietojams uz viedtelefoniem).

  2. Es izmantoju Vētrasputnu un nekādu problēmu ar refrešošanos nav. Darbojos tikai no sava PC, tātad arī tas problēmas nesagādā… Nu esmu galīg’ laimīgs cilvēks :)

  3. Negaidīti noderīga informācija. Bet šeit šķiet runa iet par katra spēju saglabāt mieru. Lai gan, kad saki, ka svarīga ir katra sekunde, nevar nepiekrist tam, ka tas pamatīgi izved..

  4. Lietoju Gmail. Salīdzinoši ar citiem, piem., yahoo ir ļoti labs, bet salīdzināt ar mūsu pašu Inbox.. nē nevar salīdzināt!

  5. Sauciet mani par vecmodīgu, bet man tas gmail kaut kā neiet pie sirds, bet, visticamāk, vainīgs ir vienkārši pieradums pie jau esošajām iespējām…

Leave a Comment