Wolf Team closed beta.

Kārtējais pasta balodis aicina skriet, lekt un ziņot ražotājiem par vaboļiem. Patiesībā jau nesapratu, kālab “beta” un pie tam “closed”, jo pēc atrodamās informācijas spēle lecama jau bija pagājušā gadā. Taču, kā esat pārliecinājušies, es visu uzzinu pēdējais un parasti visi pār mani izģērbjas :P Piemēram, šo teikumu es labprāt lasītu starp rindām, otrādi un ar visiem iespējamiem zemtekstiem.

This invitation-only beta release is only available to Aeria Games members who received this email.

Pāris padomi un instalācija atrodama ražotāja mājuplapā, kā arī pliks WolfTeam_Install_2009_06_24.exe vietējās ārēs. Vēl nepieciešams reģistrēties. Iespējams, ka ar to pietiks, jo pastā nebija nekādi key vai paroles. Velkam, liekam virsū, beigās apskatam, kā tiek noskanierētas un vajadzības gadījumā uzliktas DirectX versijas. Startējam, ievadāmies ar iepriekš reģistrēto info, pagaidam kārtējā ūber prethakeru zofta atjaunošanos un lecam skatīt, kas tas par kārtējo sūd šedevru FPS lauciņā. Pie tam, bezmaksas.

Netulkošu.

Company: Aeria Games & Entertainment
Date: 20 Jun 2009
Santa Clara, Calif. (June 18, 2009) – Aeria Games has announced the upcoming Closed Beta launch for the Free to Play game Wolf Team.

Wolf Team is a fast paced First Person Shooter (FPS) that features the ability for players to transform between playing as a human or as a werewolf. With seven different game modes, players can fully explore the advantages of both forms, from the firepower of humans to the speed and brutality of wolves.

Wolf Team offers many exciting features including:
· Fast-paced FPS action for up to 16 players at a time!
· Large assortment of modern weaponry
· Transform into a werewolf for up-close combat and ability to run along walls
· Special competitions and benefits for clan members
· 7 exciting game modes including Death Match, Destruction, and Conquest
· 15 different maps in a variety of different shapes and sizes

Closed Beta is scheduled to begin June 24, 2009. Players are encouraged to find out more and sign up for the beta at the Wolf Team website.

Kamēr iebraucu, kur kas kokā, pagāja kādas vairākas stundas vairākās dienās, kuru laikā lēnām viss milzīgais es ievadījos spēles kartēs, misijās, taktikās, izturēšanās, desošanas, lekšanas un mutācijas veidos, kā arī pretinieka izbeigšanas efektīvākajos līdzekļos un klupināšanas paņēmienos manā skatījumā un varējumā. Sākuma ekrānšāvienus, dabīgi neredzēsiet. Zemāk tikai labākie un kuri man patika. (:

Praktiski un pāris vārdos mans nevienam neinteresējošais viedoklis.

Tas viss ļoti stipri atgādina CombatArms. Gan spēlēšana, gan izvēlnes, gan naudas, bonusu un dažādu ieroču pieejamība. Komandas spēle (cik nu viņa var būt kā tāda publiskajos serveros) un veicamie uzdevumi arī. Tracina vilka lomā esošais trešās personas skats, kad brīžiem neko neredzi, kur bliezt, taču ir arī viens būtisks plusa elements – ātrums, augstāka lekšana un skriešana pa sienām. Kuras, savukārt, takstiska un laicīga izmantošana klanu kaujās varētu nest zināmus rezultātus.
Hedšotu procents ir neierasti augsts pēc CA – ložu izkliede minimāla.
Samērā prasīga tīkla pieslēgumam, it sevišķi pret pingu, ražotājs pat nerekomendē modema pieslēgumu. Kā lielāks pings tā izmet uz desktopa ar tukšuma sajūtu.
Loģiski, uz labas kastes ietu tīri raiti. Es uz savām abām mezozoja ēras kastēm brīžiem skatos slaidšovu pie min uzstādījumiem.
It kā ir dalītā hitbox sistēma, bet pašreiz betā liekas, ka visur vienādi.

Principā, šad tad uzlekt var. Pārmaiņas pēc.
Lielāka jautrība sistu vilni ieraujot un kopā ar žūpām no ē-arābiem. :)

Trijnieciņš ar plusu pēc vecā.
Taču, kas nav mazsvarīgi – bezmaksas.

One comment

Leave a Comment